Estimated Delivery Time: 7-12 Days Dismiss
No products in the cart.
| Weight | 14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 cm |
| Brand Name | JOOYEE |
| Power Type | Electric |
| Use | Underarm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Number of speeds | 3 or more |
| Number of nozzles | 1 – 2 pcs |
| Material | ABS |
| Item Type | Epilator |
| Certification | UL |
| Size | 14*8*4.5cm |
| Epilator Type | Laser |
| 1 | LASER EPILATOR |
| feature 1 | Hair laser |
| feature 2 | Laser hair removal machine |
| feature 3 | hair removal device |
| feature 4 | woman hair removal machine |
| feature 5 | hair removal device laser |
| feature 6 | laser epilator |
| feature 7 | hair removal laser machine professional |
| feature 8 | ipl hair removal laser |
| feature 9 | intimate areas epilators |
| Number of Irradiation | 999,990 |
| gear | 5 |
| Optical Technology | Pulsed light |
| power | 18.5J |
| Pulsed light area | 4.5cm |
| Number of tweezers | over 30 |
|---|---|
| Number of speeds | 3 or more |
| Number of nozzles | 1 – 2 pcs |
| Hign-concerned Chemical | FK Wears by Fatima Kazmii |
|---|---|
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Material | Acetate,Alloy |
| Weight | 17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 cm |
| Brand Name | YIYUEQIANLI |
| Main Material | CANVAS |
| Shape | Casual Tote |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| CN | HUBEI |
| Lining Material | POLYESTER |
| Place Of Origin | Hebei Province |
| Bag type | Woman bags |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| Weight | 28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 cm |
| Brand Name | NONE |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Lining Material | Synthetic Leather |
| Place Of Origin | ZHE JIANG Province |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shape | Horizontal square shape |
| Main Material | PU |
| Hign-concerned Chemical | FK Wears by Fatima Kazmii |
|---|---|
| Place Of Origin | Hebei Province |
| Hign-concerned Chemical | None |
|---|---|
| Place Of Origin | Guangdong Province |
| Hign-concerned Chemical | None |
|---|---|
| Place Of Origin | Hebei Province |
| Hign-concerned Chemical | None |
|---|---|
| Battery Life | over 90 minutes |
| Number of tweezers | over 30 |