Estimated Delivery Time: 7-12 Days Dismiss
No products in the cart.
| Hign-concerned Chemical | None |
|---|---|
| Place Of Origin | Guangdong Province |
| Types of bags | Shoulder & Crossbody Bags |
| Hign-concerned Chemical | FK Wears by Fatima Kazmii |
|---|---|
| Place Of Origin | Zhejiang Province |
| Hign-concerned Chemical | FK Wears by Fatima Kazmii |
|---|---|
| Place Of Origin | Guangdong Province |
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 cm |
| Brand Name | GUIG |
| Lining Material | POLYESTER |
| Main Material | PU |
| Shape | Bowling |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Interior | Interior Zipper Pocket |
| Gender | Women |
| Occasion | Versatile |
| Item Height | 25 |
| Item Length | 40 |
| Decoration | Ruched |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Hardness | SOFT |
| Item Width | 15 |
| Closure Type | Hasp |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Solid |
| Exterior | NONE |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Weight | 26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 cm |
| Brand Name | AMYMANG |
| High-concerned chemical | None |
| Handbags Type | Shoulder Bags |
| Types of bags | Shoulder & Crossbody Bags |
| Main Material | Microfiber Synthetic Leather |
| Gender | Women |
| Lining Material | POLYESTER |
| Shape | Casual Tote |
| Place Of Origin | HE BEI Province |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
| Hardness | SOFT |
| Pattern Type | Solid |
| Interior | Interior Compartment |
| Decoration | NONE |
| Exterior | NONE |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Item Height | 25 |
| Item Length | 36 |
| Occasion | Versatile |
| Style | fashion |
| Model Number | Crossbody Bags for women |
| Number of Handles/Straps | Three |
| Item Width | 15 |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Solid color |
| Retro Shoulder Bag | Hobo Handbag |
| Female bags | Tote bag |
| Ladies bag | Party bag |
| Bag | Shoulder straps are adjustable |
| Premium Sturdy Thick Oil Wax Leather & Odor-Free Craftsmanship | Women's Vintage Oil Wax Leather Tote Bag |
| Super Large Capacity & Practical Organized Storage | Rated Large Capacity 3-Way Carry Shoulder Crossbody Handbag |
| 3-Way Versatile Carrying Ways for All Scenarios | Sturdy Wear-Resistant Commuter Bag for Work School Daily Use |
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 cm |
| Brand Name | macroupta |
| High-concerned chemical | None |
| Handbags Type | Shoulder Bags |
| Main Material | PU |
| Gender | Women |
| Lining Material | POLYESTER |
| Shape | Satchels |
| Place Of Origin | HE BEI Province |
| Origin | Mainland China |
| Hardness | SOFT |
| Pattern Type | Leopard |
| Interior | Cell Phone Pocket |
| Decoration | NONE |
| Exterior | NONE |
| Applicable Season | Autumn And Winter |
| Item Height | 20 |
| Shoulder strap length | 58 |
| Item Length | 36 |
| Occasion | Versatile |
| Style | Casual |
| Model Number | A |
| Item Weight | 0.26 |
| Number of Handles/Straps | Single |
| Item Width | 12 |
| Closure Type | Hasp |
| Types of bags | Shoulder & Handbags |
| CN | Hebei |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| Weight | 23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 cm |
| Brand Name | VAKIND |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Handbags Type | Messenger Bags |
| Main Material | Faux Suede |
| Lining Material | Nylon |
| Shape | Satchels |
| Place Of Origin | HE BEI Province |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 cm |
| Brand Name | YIYUEQIANLI |
| High-concerned chemical | None |
| Handbags Type | Shoulder Bags |
| Types of bags | Shoulder & Handbags |
| Main Material | PU |
| Gender | Women |
| Lining Material | POLYESTER |
| Shape | Half Moon |
| Place Of Origin | HE BEI Province |
| Origin | Mainland China |
| CN | HUBEI |
| Hardness | SOFT |
| Pattern Type | Solid |
| Interior | No Pocket |
| Decoration | NONE |
| Exterior | NONE |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Occasion | Versatile |
| Style | Vintage |
| Number of Handles/Straps | Single |
| Closure Type | Zipper |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 cm |
| Brand Name | macroupta |
| High-concerned chemical | None |
| Handbags Type | Shoulder Bags |
| Types of bags | Shoulder & Crossbody Bags |
| Main Material | TPU |
| Gender | Women |
| Lining Material | POLYESTER |
| Shape | SQUARE |
| Place Of Origin | HE BEI Province |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion |
| Number of Handles/Straps | Single |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |