Estimated Delivery Time: 7-12 Days Dismiss
No products in the cart.
| Weight | 17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 cm |
| Brand Name | hirigin |
| Model Number | Women Shorts |
| Craft of Weaving | TAT |
| Style | Y2K |
| Material | POLYESTER |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Decoration | PATTERN |
| Season | Summer |
| Origin | Mainland China |
| Release Date | Spring 2024 |
| Gender | WOMEN |
| Pattern Type | Striped |
| Item Type | shorts |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Age | MIDDLE AGE |
| Pant Style | regular |
| Closure Type | Elastic Waist |
| Material Composition | Polyester |
| Fit Type | regular |
| Waist Type | low |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| Weight | 19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 cm |
| Brand Name | FK Wears |
| Decoration | Button |
| Fabric Type | blended |
| Hign-concerned Chemical | none |
| Pant Style | regular |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | regular |
| Style | Casual |
| Material | POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Summer |
| Age | MIDDLE AGE |
| Waist Type | MID |
| Gender | WOMEN |
| Item Type | shorts |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Closure Type | button fly |
| Choice | yes |
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 cm |
| Brand Name | Tiyanka |
| Waist Type | high |
| Style | Casual |
| Length(Bottoms) | Ankle-Length |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | All season |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Seam | seamless |
| Pattern Type | Solid |
| Material | Nylon |
| Age | MIDDLE AGE |
| Release Date | Spring 2024 |
| Thickness | Standard |
| Item Type | Leggings |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | slg001 |
| Spandex | High Spandex(>20%) |
| Fabric Type | Knitted |
| Hip-Style | Booty Lifting |
| Craft of Weaving | Knit |
| Size | XS S M |
| Gender | Women,Female,Ladies |
| Service | Dropshipping ,Customized,Wholesale |
| Color | Dark Gray, |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| Weight | 19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 cm |
| Brand Name | FK Wears |
| Decoration | hollow out |
| Fabric Type | Knitting |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pant Style | regular |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Regulai Fit |
| Style | Beach Style |
| Material | POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | All season |
| Age | JUNIOR |
| Waist Type | low |
| Gender | WOMEN |
| Item Type | shorts |
| Choice | yes |
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 cm |
| Slim Jeans For Women | Skinny High Waist Jeans |
| Woman Blue Denim Pencil Pants | Stretch Waist Women Jeans |
| Pants Plus Size 26-38 | vintage-pants-women |
| Casual Spring Autumn Pant | Slim Stretch Cotton Denim Trousers |
| Women pencil Jeans | spring fall high Elastic jeans |
| straight jeans women | Vintage street wear jeans |
| Oversized for 95kg denim pants | classic fashion vaqueros |
| retro wash leggings pantalones | korean Elastic waist sweatpants |
| Brand Name | WMWMNU |
| Model Number | YH10.7-1 high waist pencil jeans |
| Style | Casual |
| Wash | light |
| Material | POLYESTER |
| Decoration | Pockets |
| Elasticity | High Strecth |
| Thickness | regular |
| Jeans Style | pencil pants |
| Season | Spring/Summer |
| Gender | WOMEN |
| Item Type | JEANS |
| Fabric Type | Softener |
| Age | MIDDLE AGE |
| CN | Hunan |
| Closure Type | Elastic Waist |
| Length | full length |
| Fit Type | SKINNY |
| Waist Type | high |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 cm |
| Brand Name | FK Wears |
| Style | Casual |
| Age | MIDDLE AGE |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Winter |
| Waist Type | high |
| Decoration | none |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Pant Style | Wide leg pants |
| Material | COTTON |
| Fit Type | LOOSE |
| Length | Ankle-Length Pants |
| Closure Type | Elastic Waist |
| Gender | WOMEN |
| Model Number | C0605VK404 |
| Front Style | Flat |
| Weight | 13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 cm |
| spring fall high waist skinny pencil jeans | casual vintage Stretch denim pants |
| streetwear elegant basic vaqueros | korean New wash kot pantolon |
| classic oversized 26-38 slim jeansy | big size/large size/plus size leggings spodnie |
| all match black/retro blue cowboy trousers women | fashion elegant pantalones |
| Brand Name | PPLMHU |
| Model Number | MY667 high waist skinny pencil jeans |
| Style | Casual |
| Wash | Chemical Wash |
| Material | SPANDEX |
| Decoration | Pockets |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Thickness | regular |
| Jeans Style | pencil pants |
| Season | 2024 |
| Gender | WOMEN |
| Item Type | JEANS |
| Fabric Type | Softener |
| Age | MIDDLE AGE |
| CN | Hunan |
| Closure Type | Elastic Waist |
| Length | full length |
| Fit Type | SKINNY |
| Waist Type | high |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 cm |
| Brand Name | FK Wears |
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 cm |
| Brand Name | FK Wears |
| Style | Casual |
| Age | MIDDLE AGE |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | All season |
| Waist Type | low |
| Decoration | none |
| Elasticity | Slight Strech |
| Fabric Type | Woven |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Floral |
| Pant Style | Harem Pants |
| Material | POLYESTER |
| Fit Type | LOOSE |
| Length | Ankle-Length Pants |
| Gender | WOMEN |
| Choice | yes |