Estimated Delivery Time: 7-12 Days Dismiss
No products in the cart.
| Weight | 18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 cm |
| Brand Name | Pateekate |
| Style | Casual |
| Age | MIDDLE AGE |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Autumn/Winter |
| Thickness | Thick |
| Decoration | none |
| Material | COTTON |
| Clothing Length | regular |
| Collar | V-Neck |
| Elasticity | Slight Strech |
| Pattern Type | |
| Fit Type | LOOSE |
| Pattern | Loose-fitting |
| Percentage of Material | 31%-50% |
| Yarn Thickness | Regular yarn |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Closure Type | Single Breasted |
| Gender | WOMEN |
| Sleeve Style | regular |
| Model Number | ZCL19893 |
| Material Composition | Cotton |
| Sleeve Length(cm) | sleeveless |
| Choice | yes |
| Weight | 23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 cm |
| Brand Name | Pateekate |
| Style | Casual |
| Age | senior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Autumn/Winter |
| Thickness | Thick |
| Decoration | none |
| Material | COTTON |
| Clothing Length | regular |
| Collar | V-Neck |
| Elasticity | Slight Strech |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | LOOSE FIT |
| Pattern | Loose-fitting |
| Percentage of Material | 31%-50% |
| Yarn Thickness | Regular yarn |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Closure Type | None |
| Gender | WOMEN |
| Sleeve Style | regular |
| Model Number | ZCL10789 |
| Material Composition | Cotton |
| Sleeve Length(cm) | sleeveless |
| Choice | yes |
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 cm |
| Brand Name | FK Wears |
| Style | Casual |
| Age | MIDDLE AGE |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Autumn/Winter |
| Thickness | Thick |
| Decoration | Button |
| Material | Microfiber |
| Clothing Length | regular |
| Collar | V-Neck |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Hign-concerned Chemical | none |
| Pattern Type | Geometric |
| Fit Type | LOOSE |
| Pattern | Loose-fitting |
| Percentage of Material | 71%-80% |
| Yarn Thickness | Regular yarn |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Closure Type | Single Breasted |
| Gender | WOMEN |
| Sleeve Style | regular |
| Model Number | Sweaters |
| Material Composition | Polyester |
| Sleeve Length(cm) | sleeveless |