Estimated Delivery Time: 7-12 Days Dismiss
No products in the cart.
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 cm |
| Brand Name | INSVERY |
| Elasticity | Non Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Material Composition | Polyester |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Regulai Fit |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Casual |
| Age | MIDDLE AGE |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Autumn/Winter |
| Thickness | Standard |
| Decoration | Button |
| Clothing Length | regular |
| Material | POLYESTER |
| Closure Type | Single Breasted |
| Gender | WOMEN |
| Model Number | HJX3255 |
| Collar | O-Neck |
| Pattern | SLIM |
| Percentage of Material | 95% above |
| Yarn Thickness | Regular yarn |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 cm |
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 cm |
| Brand Name | Fatima Kazmi (FK Outlet) |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | POLYESTER |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | |
| Fit Type | slim fit |
| Silhouette | Sheath |
| Neckline | Swinging collar |
| Decoration | Sequined |
| Style | High Street |
| Dresses Length | Above Knee, Mini |
| Material | POLYESTER |
| Age | MIDDLE AGE |
| Season | Spring/Summer |
| Closure Type | Pullover |
| Type | regular |
| Material Composition | synthetic fiber |
| Waistline | Natural |
| Sleeve Length(cm) | sleeveless |
| Release Date | Spring 2024 |
| Profile Type | A |
| Model Number | Women Dress |
| Gender | WOMEN |
| Weight | 17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 cm |
| Brand Name | Fatima Kazmi (FK Outlet) |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Material | POLYESTER |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Age | MIDDLE AGE |
| Style | Casual |
| Clothing Length | short(4-16inch) |
| Season | Summer |
| Decoration | none |
| Model Number | Women Shirt |
| Gender | WOMEN |
| Tops Type | TANK TOPS |
| Item Type | tops |