Estimated Delivery Time: 7-12 Days Dismiss
No products in the cart.
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 cm |
| Brand Name | Fatima Kazmi (FK Outlet) |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | POLYESTER |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Slim |
| Silhouette | Sheath |
| Neckline | Turtleneck |
| Decoration | Lace-up |
| Style | Sexy & Club |
| Dresses Length | Above Knee, Mini |
| Material | POLYESTER |
| Age | MIDDLE AGE |
| Season | Spring/Summer |
| Closure Type | Pullover |
| Type | regular |
| Material Composition | synthetic fiber |
| Waistline | Natural |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Release Date | Winter 2022 |
| Profile Type | A |
| Model Number | slim dresses women |
| Gender | WOMEN |
| Choice | yes |
| Weight | 31 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 cm |
| Brand Name | ASDS |
| Fabric Type | Man-made fiber |
| Hign-concerned Chemical | none |
| Pattern Type | LEOPARD |
| Fit Type | Regulai Fit |
| Style | vintage |
| Age | MIDDLE AGE |
| Thickness | Thin |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Season | Summer |
| Clothing Length | short(4-16inch) |
| Material | POLYESTER |
| Elasticity | Non Strech |
| Gender | WOMEN |
| Choice | yes |
| Weight | 26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 cm |
| Brand Name | TOSSY |
| Season | Autumn/Winter |
| Fabric Type | blended |
| Hign-concerned Chemical | none |
| Age | JUNIOR |
| Style | Sexy & Club |
| Material | POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Fabric content | 91% (inclusive) – 95% (inclusive) |
| Decoration | Spliced |
| Collar | V-Neck |
| Closure Type | Pullover |
| Sleeve Style | regular |
| Material Composition | synthetic fiber |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Silhouette | STRAIGHT |
| Pant Closure Type | Elastic Waist |
| Sleeve Length(cm) | sleeveless |
| Dresses Length | Ankle-Length |
| Craft of Weaving | TAT |
| Release Date | Autumn 2024 |
| Clothing Patterns | SLIM |
| Clothing Length | regular |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 cm |
| Brand Name | LANMREM |
| Decoration | Button |
| Style | Casual |
| Material | POLYESTER |
| Season | Spring/Summer |
| Elasticity | High Strecth |
| Fabric Type | synthetic fiber |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | SKINNY |
| Age | MIDDLE AGE |
| Clothing Length | long(26+inch) |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Pant Length(cm) | Ankle-Length Pants |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Collar | V-Neck |
| Closure Type | Single Breasted |
| Sleeve Style | regular |
| Model Number | 2Z2093 |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Gender | WOMEN |
| Clothing Patterns | LOOSE |
| Weight | 17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 cm |
| Brand Name | YIYUEQIANLI |
| Main Material | CANVAS |
| Shape | Casual Tote |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| CN | HUBEI |
| Lining Material | POLYESTER |
| Place Of Origin | Hebei Province |
| Bag type | Woman bags |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| Weight | 27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 cm |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Brand Name | KAROL BIRD |
| Collar | O-Neck |
| Pattern Type | Solid |
| Clothing Length | regular |
| Style | High Street |
| Material | COTTON |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Decoration | Pockets |
| Age | MIDDLE AGE |
| Thickness | Standard |
| Season | Spring/Summer |
| Type | regular |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 cm |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Sleeve Style | regular |
| Brand Name | syiwidii |
| Craft of Weaving | TAT |
| Clothing Length | regular |
| Style | Office Lady |
| Material | POLYESTER |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Decoration | Button |
| Thickness | Standard |
| Season | Winter |
| Closure Type | Single Breasted |
| Release Date | 2024 |
| Gender | WOMEN |
| Outerwear Type | JACKETS |
| Type | LOOSE |
| Pattern Type | Solid |
| Item Type | Outerwear & Coats |
| Collar | O-Neck |
| Hooded | No |
| Age | MIDDLE AGE |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| Weight | 22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 cm |
| Brand Name | ZANZEA |
| Style | Casual |
| Elasticity | Non Strech |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring/Summer |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Material | POLYESTER |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | LOOSE FIT |
| Age | MIDDLE AGE |
| Thickness | Standard |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | none |
| Shirts Type | BLOUSES |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Dress Patterns | Pullover |
| Collar | O-Neck |
| Sleeve Style | regular |
| Model Number | Women Blouse |
| Sleeve Length(cm) | Three Quarter |
| Combination Form | Single-piece Set |
| Gender | WOMEN |
| Release Date | Summer 2024 |
| Clothing Patterns | STRAIGHT |
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 cm |
| Brand Name | Chin.Sweety |
| Decoration | Button |
| Age | MIDDLE AGE |
| Thickness | Standard |
| Material | POLYESTER |
| Style | High Street |
| Hooded | No |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Season | Autumn/Winter |
| Pattern Type | Solid |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Outerwear Type | JACKETS |
| Gender | WOMEN |
| Craft of Weaving | TAT |
| Release Date | Autumn 2024 |
| Clothing Length | regular |
| Type | LOOSE |
| Item Type | Outerwear & Coats |
| Model Number | Single Breasted Lapel Solid Color Woolen Women's Jacket |
| Collar | Turn-down Collar |
| Closure Type | Single Breasted |
| Sleeve Style | regular |