Estimated Delivery Time: 7-12 Days Dismiss
No products in the cart.
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 cm |
| Brand Name | Fatima Kazmi (FK Outlet) |
| Elasticity | Non Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | POLYESTER |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | |
| Fit Type | LOOSE |
| Silhouette | A-LINE |
| Neckline | V-Neck |
| Decoration | none |
| Style | Beach Style |
| Dresses Length | Ankle-Length |
| Material | POLYESTER |
| Age | MIDDLE AGE |
| Season | Spring/Summer |
| Closure Type | Pullover |
| Type | regular |
| Waistline | Natural |
| Sleeve Length(cm) | sleeveless |
| Craft of Weaving | TAT |
| Release Date | Summer 2024 |
| Profile Type | A |
| Model Number | WXCQ-15 |
| Gender | WOMEN |
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 cm |
| Main Material | 95% Polyester + 5% Elastane |
| color | multi-color |
| sleeves | long |
| pants | long |
| printing | cartoon,plain,solid,floral |
| catalog | youth women sleep&lounge |
| style | cute,cartoon,kawaii,leisure,casual |
| others | sleepwear ,young girls pajamas,homewear,home suit, pyjamas |
| provide | drop shipping customize,gift,present |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Brand Name | FK Wears |
| Model Number | Womens long sleeves pajamas set |
| Material | milk silk |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Sexually Suggestive | No |
| Thickness | normal |
| Season | Spring |
| Origin | Mainland China |
| Gender | WOMEN |
| Collar | round neck |
| Pattern Type | |
| Item Type | PAJAMAS |
| Obscene Picture | No |
| CN | Guangdong |
| Material Composition | milk silk (95% Polyester + 5% Elastane) |
| Length | full length |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 cm |
| Brand Name | Fatima Kazmi (FK Outlet) |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | POLYESTER |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Patchwork |
| Fit Type | Regulai Fit |
| Silhouette | A-LINE |
| Neckline | Turn-down Collar |
| Decoration | Button |
| Style | Casual |
| Dresses Length | Ankle-Length |
| Material | Viscose |
| Age | JUNIOR |
| Season | Autumn/Winter |
| Closure Type | Pullover |
| Type | regular |
| Material Composition | synthetic fiber |
| Waistline | Natural |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Craft of Weaving | Knit |
| Release Date | Autumn 2024 |
| Profile Type | A |
| Model Number | YY427 |
| Gender | WOMEN |
| Weight | 21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 cm |
| Brand Name | FK Wears |
| Season | Autumn/Winter |
| Decoration | none |
| Age | 18-24 |
| Material | POLYESTER |
| Thickness | Thick |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Hooded | No |
| Fabric Type | Knitted |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Cartoon |
| Style | Casual |
| Fit Type | LOOSE |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Craft of Weaving | Knit |
| Clothing Patterns | LOOSE |
| Gender | WOMEN |
| Clothing Length | regular |
| Item Type | HOODIES |
| Model Number | Z609 |
| Type | Pullovers |
| Collar | O-Neck |
| Liner Type | Cotton-Liner |
| Choice | yes |
| Weight | 19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 cm |
| Brand Name | FK Wears |
| Material | POLYESTER |
| Hooded | Yes |
| Filling | Sustans |
| Pattern Type | Solid |
| Decoration | Hooded |
| Style | Office Lady |
| Age | MIDDLE AGE |
| Thickness | Thick |
| Season | Autumn/Winter |
| Clothing Length | long(26+inch) |
| Gender | WOMEN |
| Closure Type | zipper |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Type | Slim |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Choice | yes |
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 cm |
| Brand Name | ULXH |
| Age | MIDDLE AGE |
| Style | Office Lady |
| Clothing Length | long(26+inch) |
| Season | Winter |
| Material | SPANDEX |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Decoration | Button |
| Material Composition | POLYESTER |
| Pattern Type | Solid |
| Collar | Turn-down Collar |
| Closure Type | Single Breasted |
| Sleeve Style | regular |
| Gender | WOMEN |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Type | regular |
| Outerwear Type | Wool & Blends |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| Weight | 27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 cm |
| Brand Name | TRAF |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material Composition | cotton polyerter |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Regulai Fit |
| Sleeve Length(cm) | short(4-16inch) |
| Style | High Street |
| Age | MIDDLE AGE |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Season | Autumn/Winter |
| Thickness | Standard |
| Decoration | Button |
| Clothing Length | short(4-16inch) |
| Material | COTTON |
| Closure Type | Single Breasted |
| Gender | WOMEN |
| Model Number | K31052 |
| Choice | yes |
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 cm |
| Brand Name | XLMJDZGS |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Pattern Type | Plaid |
| Fit Type | LOOSE FIT |
| Style | Casual |
| Age | JUNIOR |
| Thickness | Lightweight |
| Season | Spring/Summer |
| Clothing Length | regular |
| Material | POLYESTER |
| Elasticity | Slight Strech |
| Decoration | Button |
| Sleeve Length(cm) | Three Quarter |
| Release Date | Summer 2024 |
| Clothing Patterns | SLIM |
| Shirts Type | Casual Shirts |
| Model Number | Shirt Women |
| Gender | WOMEN |
| Collar | Hooded |
| Closure Type | Single Breasted |
| Sleeve Style | regular |
| Season | Summer |
|---|---|
| Fabric Type | Denim |
| Age | JUNIOR |