Estimated Delivery Time: 7-12 Days Dismiss
No products in the cart.
| Weight | 28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 cm |
| Waistline | empire |
| Brand Name | Y.KUKU |
| Model Number | DPH2312080 |
| Craft of Weaving | Knit |
| Style | Casual |
| Silhouette | Trumpet / Mermaid |
| Material | SPANDEX |
| Decoration | HOLE |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Dresses Length | Mid-Calf |
| Season | Spring/Summer |
| Release Date | Spring 2024 |
| is_customized | Yes |
| Gender | WOMEN |
| Pattern Type | Solid |
| Fabric Type | Knitted |
| Age | MIDDLE AGE |
| Fit Type | Regulai Fit |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| Weight | 28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 cm |
| Sleeve Length(cm) | short(4-16inch) |
| Brand Name | Qmansha |
| Craft of Weaving | Knit |
| Model Number | D0888 |
| Clothing Length | regular |
| Style | Casual |
| Material | SPANDEX |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Season | Summer |
| Closure Type | none |
| is_customized | Yes |
| Gender | WOMEN |
| Pant Closure Type | Elastic Waist |
| Collar | O-Neck |
| Age | MIDDLE AGE |
| CN | Fujian |
| Fit Type | Regulai Fit |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 cm |
| Weight | 17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 cm |
| Brand Name | LAPA |
| Elasticity | Slight Strech |
| Fabric Type | Knitted |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Regulai Fit |
| Material | POLYESTER |
| Age | MIDDLE AGE |
| Style | Casual |
| Clothing Length | regular |
| Season | All season |
| Decoration | none |
| Collar | O-Neck |
| Sleeve Style | regular |
| Gender | WOMEN |
| Sleeve Length(cm) | half |
| Model Number | 44672 |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Choice | yes |
| Weight | 18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 cm |
| Brand Name | LAPA |
| Elasticity | Non Strech |
| Fabric Type | Polyester Fiber |
| Pattern Type | others |
| Fit Type | Slim |
| Age | MIDDLE AGE |
| Style | Fashionable |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Autumn/Winter |
| Clothing Length | regular |
| Material | POLYESTER |
| Collar | V-Neck |
| Gender | Women |
| Sleeve Style | regular |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Decoration | Tierred |
| Choice | yes |
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 cm |
| Brand Name | FK Wears |
| Decoration | PATCHWORK |
| Fabric Type | Chiffon |
| Pant Style | overalls |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | SKINNY |
| Style | Beach Style |
| Material | POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Age | 18-24 |
| Waist Type | low |
| Gender | WOMEN |
| Item Type | shorts |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Closure Type | button fly |
| Model Number | Denim Shorts |
| Material Composition | Denim Shorts |
| Weight | 19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 cm |
| Brand Name | Fatima Kazmi (FK Outlet) |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | Spaghetti Strap |
| Fabric Type | POLYESTER |
| Pattern Type | |
| Fit Type | slim fit |
| Silhouette | Sheath |
| Neckline | Halter |
| Decoration | none |
| Style | Streetwear |
| Dresses Length | Mid-Calf |
| Material | SPANDEX |
| Age | MIDDLE AGE |
| Season | Summer |
| Closure Type | Pullover |
| Type | Neck-mounted |
| Material Composition | synthetic fiber |
| Waistline | Natural |
| Sleeve Length(cm) | sleeveless |
| Craft of Weaving | TAT |
| Release Date | Spring 2024 |
| Gender | WOMEN |
| Choice | yes |
| Weight | 16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 cm |
| Brand Name | INSTYLISH |
| Style | Casual |
| Elasticity | Slight Strech |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Summer |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Material | POLYESTER |
| Pattern Type | Polka dot |
| Fit Type | Regulai Fit |
| Age | JUNIOR |
| Thickness | Standard |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | Bow |
| Shirts Type | Casual Shirts |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Dress Patterns | Pullover |
| Fabric content | 81% (inclusive) – 90% (inclusive) |
| Collar | Bow |
| Sleeve Style | Butterfly sleeve |
| Model Number | BL016 |
| Material Composition | synthetic fiber |
| Sleeve Length(cm) | sleeveless |
| Combination Form | Single-piece Set |
| Gender | WOMEN |
| Release Date | Summer 2021 |
| Clothing Patterns | LOOSE |
| Choice | yes |
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 cm |
| Brand Name | Fatima Kazmi (FK Outlet) |
| Elasticity | Non Strech |
| Sleeve Style | Spaghetti Strap |
| Fabric Type | POLYESTER |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | dot |
| Fit Type | Slim |
| Silhouette | A-LINE |
| Neckline | slash neck |
| Decoration | Backless |
| Style | Office Lady |
| Dresses Length | Mid-Calf |
| Material | Lanon |
| Age | MIDDLE AGE |
| Season | Spring/Summer |
| Closure Type | Pullover |
| Type | Camisole |
| Material Composition | synthetic fiber |
| Waistline | Natural |
| Sleeve Length(cm) | sleeveless |
| Model Number | WD23248 |
| Gender | WOMEN |