Estimated Delivery Time: 7-12 Days Dismiss
No products in the cart.
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 cm |
| Brand Name | huikairui |
| Decoration | Hooded |
| Age | MIDDLE AGE |
| Thickness | Thick |
| Material | POLYESTER |
| Style | Casual |
| Hooded | Yes |
| Season | Autumn/Winter |
| Pattern Type | Solid |
| Outerwear Type | JACKETS |
| Gender | WOMEN |
| Clothing Length | long(26+inch) |
| Item Type | Outerwear & Coats |
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 cm |
| Brand Name | ASDS |
| Decoration | Pockets |
| Age | MIDDLE AGE |
| Thickness | Standard |
| Material | POLYESTER |
| Style | Casual |
| Hooded | No |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Season | Autumn/Winter |
| Pattern Type | Solid |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Outerwear Type | JACKETS |
| Gender | WOMEN |
| Release Date | Autumn 2024 |
| Clothing Length | short(4-16inch) |
| Type | Slim |
| Item Type | Outerwear & Coats |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | XQJ-9621-50-0.56 |
| Collar | none |
| Closure Type | Single Breasted |
| Sleeve Style | regular |
| Choice | yes |
| Weight | 19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 cm |
| Brand Name | FK Wears |
| Material | Viscose |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Fabric Type | Stripe |
| Length | full length |
| Fit Type | SKINNY |
| Style | Casual |
| Decoration | Button |
| Season | All season |
| Jeans Style | Boot Cut |
| Age | JUNIOR |
| Waist Type | MID |
| Item Type | JEANS |
| Gender | WOMEN |
| Choice | yes |
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 cm |
| Waistline | Natural |
| Sleeve Style | regular |
| Sleeve Length(cm) | short(4-16inch) |
| Brand Name | Fatima Kazmi (FK Outlet) |
| Model Number | DF-3441 |
| Style | Casual |
| Neckline | V-Neck |
| Silhouette | A-LINE |
| Material | POLYESTER |
| Decoration | Button |
| Elasticity | Slight Strech |
| Dresses Length | Above Knee, Mini |
| Season | Summer |
| Closure Type | Pullover |
| Release Date | Summer 2022 |
| Gender | WOMEN |
| Type | regular |
| Pattern Type | Geometric |
| Fabric Type | Knitting |
| Age | MIDDLE AGE |
| Material Composition | synthetic fiber |
| Profile Type | A |
| Fit Type | Regulai Fit |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 cm |
| Brand Name | houzhou |
| Craft of Weaving | Knit |
| Model Number | UU0699 |
| Style | Streetwear |
| Wash | Distressed |
| Material | POLYESTER |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Decoration | Do old |
| Elasticity | Non Strech |
| Thickness | regular |
| Jeans Style | Wide leg pants |
| Season | All season |
| Gender | WOMEN |
| Item Type | JEANS |
| Fabric Type | Softener |
| Age | JUNIOR |
| Closure Type | button fly |
| Length | full length |
| Fit Type | LOOSE |
| Waist Type | high |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 cm |
| Brand Name | JRRY |
| Style | Casual |
| Age | MIDDLE AGE |
| Season | All season |
| Waist Type | high |
| Decoration | Pockets |
| Elasticity | High Strecth |
| Fabric Type | Denim |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Pant Style | Wide leg pants |
| Material | SPANDEX |
| Fit Type | SKINNY |
| Length | Floor Length |
| Craft of Weaving | TAT |
| Release Date | Summer 2024 |
| Closure Type | Elastic Waist |
| Gender | WOMEN |
| Front Style | Flat |
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 cm |
| Brand Name | Flikii |
| Material | POLYESTER |
| Elasticity | Non Strech |
| Fabric Type | Cotton denim |
| Length | full length |
| Fit Type | LOOSE |
| Style | High Street |
| Decoration | Do old |
| Season | Summer |
| Jeans Style | Wide leg pants |
| Age | MIDDLE AGE |
| Waist Type | high |
| Craft of Weaving | TAT |
| Release Date | Summer 2024 |
| Thickness | regular |
| Item Type | JEANS |
| Gender | WOMEN |
| Closure Type | button fly |
| Wash | medium(18-24inch) |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 cm |
| Brand Name | FK wears |
| Material | COTTON |
| Elasticity | Slight Strech |
| Fabric Type | Stripe |
| Length | full length |
| Fit Type | LOOSE |
| Style | High Street |
| Decoration | PATCHWORK |
| Season | All season |
| Jeans Style | Wide leg pants |
| Age | JUNIOR |
| Waist Type | low |
| Item Type | JEANS |
| Gender | WOMEN |
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 cm |
| Brand Name | FK Wears |
| Style | vintage |
| Age | JUNIOR |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring/Summer |
| Material | POLYESTER |
| Decoration | hollow out |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Pattern Type | Floral |
| Pattern | Wide leg pants |
| Craft of Weaving | TAT |
| Thickness | thin |
| Release Date | Spring 2024 |
| Waist Type | high |
| Model Number | 1 |
| Item Type | JUMPSUITS |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Pant Length(cm) | Ankle-Length Pants |
| Gender | WOMEN |
| Fabric content | 31% (inclusive) – 50% (inclusive) |
| Type | JUMPSUITS |
| Fit Type | regular |
| Length | Ankle-Length Pants |
| Choice | yes |