Estimated Delivery Time: 7-12 Days Dismiss
No products in the cart.
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 cm |
| Waistline | Natural |
| Sleeve Style | regular |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Brand Name | Fatima Kazmi (FK Outlet) |
| Model Number | Women Knitted Dress New Autumn Winter Slim Lace-Up Long Sleeve Bottomi |
| Style | Casual |
| Neckline | Half high collar |
| Silhouette | Fit and Flare |
| Material | Voile |
| Decoration | Lace-up |
| Elasticity | Slight Strech |
| Dresses Length | Knee-Length |
| Season | Autumn |
| Closure Type | Pullover |
| Gender | WOMEN |
| Type | regular |
| Pattern Type | Patchwork |
| Fabric Type | Knitting |
| Age | JUNIOR |
| Material Composition | synthetic fiber |
| Profile Type | H |
| Fit Type | slim fit |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 cm |
| Brand Name | hirigin |
| Decoration | Lace |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pant Style | regular |
| Pattern Type | Striped |
| Fit Type | regular |
| Style | Casual |
| Material | POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Summer |
| Age | JUNIOR |
| Waist Type | low |
| Gender | WOMEN |
| Item Type | shorts |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Closure Type | Elastic Waist |
| Model Number | Women Shorts |
| Material Composition | Cotton Blend |
| Craft of Weaving | TAT |
| Weight | 19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 cm |
| Brand Name | Rooftrellen |
| Decoration | none |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pant Style | regular |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | regular |
| Style | Casual |
| Material | SPANDEX |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Summer |
| Age | JUNIOR |
| Waist Type | high |
| Gender | WOMEN |
| Item Type | shorts |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Closure Type | Elastic Waist |
| Choice | yes |
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 cm |
| Brand Name | FK Wears |
| Closure Type | Elastic Waist |
| Material | Nylon |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Gender | WOMEN |
| Item Type | full length |
| Sport Type | Yoga |
| Style | basics |
|---|---|
| Hign-concerned Chemical | None |
| Craft of Weaving | Knit |
| Hign-concerned Chemical | None |
|---|---|
| Craft of Weaving | TAT |
| Pant Style | regular |
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 cm |
| Brand Name | Fatima Kazmi (FK Outlet) |
| Elasticity | High Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | POLYESTER |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Slim |
| Silhouette | Sheath |
| Neckline | V-Neck |
| Decoration | none |
| Style | Office Lady |
| Dresses Length | Above Knee, Mini |
| Material | POLYESTER |
| Age | MIDDLE AGE |
| Season | Autumn/Winter |
| Closure Type | Pullover |
| Type | regular |
| Material Composition | synthetic fiber |
| Waistline | empire |
| Sleeve Length(cm) | Three Quarter |
| Release Date | Autumn 2024 |
| Profile Type | A |
| Place Of Origin | ITALY |
| Gender | WOMEN |
| Weight | 21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 cm |
| Brand Name | FK Wears |
| Material | POLYESTER |
| Pattern Type | Patchwork |
| Style | Beach Style |
| Age | Ages 35-45 Years Old |
| Fit | Fits larger than usual. Please check this store's sizing info |
| Craft of Weaving | Knit |
| Release Date | Winter 2024 |
| Choice | yes |
| whether full opening | Yes |
|---|---|
| Thickness | Standard |
| High-concerned chemical | None |