Estimated Delivery Time: 7-12 Days Dismiss
No products in the cart.
| Weight | 17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 cm |
| Brand Name | Goocheer |
| Origin | Mainland China |
| Material | POLYESTER |
| Decoration | Backless |
| Clothing Length | regular |
| Age | Ages 18-35 Years Old |
| Item Type | tops |
| Tops Type | CAMIS |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Model Number | Tops |
| Gender | WOMEN |
| Style | Office Lady |
| Pattern Type | LEOPARD |
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Choice | yes |
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 cm |
| Item Type | Outerwear & Coats |
| Type | Slim |
| Outerwear Type | JACKETS |
| Sleeve Length | Full |
| Closure Type | zipper |
| Collar | O-Neck |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Clothing Length | short(4-16inch) |
| Style | Office Lady |
| Material | COTTON |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Decoration | Appliques |
| Filling | Spray-bonded Wadding |
| Thickness | Thin |
| Season | Autumn/Winter |
| Gender | WOMEN |
| Pattern Type | Solid |
| Hooded | Yes |
| Age | JUNIOR |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| Weight | 19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 cm |
| Brand Name | FK Wears |
| Material | POLYESTER |
| Collar | V-Neck |
| Length | Ankle-Length Pants |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Sleeve Length(cm) | short(4-16inch) |
| Season | summer |
| Obscene Picture | No |
| Gender | WOMEN |
| Model Number | W817 |
| Item Type | PAJAMAS |
| Sexually Suggestive | No |
| Thickness | normal |
| Name | Green |
| Choice | yes |
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 cm |
| product category | Cotton coat/cotton-padded jacket |
| Style type | Street trendsetters |
| Sleeve length | Long sleeved |
| Women's Jacket | Winter Jackets |
| Parkas | Cotton Coat |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Clothing Length | regular |
| Style | Casual |
| Material | POLYESTER |
| Weight | 570 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Decoration | Zippers |
| Filling | Polyester Fiber |
| Thickness | Thick |
| Season | Autumn/Winter |
| Closure Type | zipper |
| Gender | WOMEN |
| Type | Wide-waisted |
| Pattern Type | Solid |
| Hooded | Yes |
| Age | MIDDLE AGE |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| Season | Spring/Summer |
|---|---|
| Fabric Type | Lmitation Denim |
| Age | JUNIOR |
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 cm |
| Brand Name | FK Wears |
| Closure Type | Elastic Waist |
| Material | Nylon |
| pocket description | Straight Pocket |
| Blocking | REGULAR |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | WOMEN |
| Item Type | full length |
| Sport Type | Yoga |
| Department Name | Women |
| Pant Length | Ankle-Length Pants |
| Fit Type | JAGGER |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Weight | 24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 cm |
| Brand Name | FK Wears |
| Elasticity | Non Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Hign-concerned Chemical | none |
| Material Composition | acrylic |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | slim fit |
| Sleeve Length(cm) | sleeveless |
| Style | Y2K |
| Age | JUNIOR |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Autumn/Winter |
| Thickness | Standard |
| Decoration | none |
| Clothing Length | regular |
| Material | Acrylic |
| Closure Type | Single Breasted |
| Gender | WOMEN |
| Collar | O-Neck |
| Pattern | SLIM |
| Craft of Weaving | Knit |
| Release Date | Autumn 2024 |
| Yarn Thickness | Regular yarn |
| Choice | yes |
| Season | Spring/Summer |
|---|---|
| Fabric Type | Denim |
| Age | MIDDLE AGE |