Estimated Delivery Time: 7-12 Days Dismiss
No products in the cart.
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 cm |
| Brand Name | MsChuh |
| Style | Office Lady |
| Age | MIDDLE AGE |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring/Summer |
| Material | POLYESTER |
| Decoration | Pockets |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Hign-concerned Chemical | none |
| Pattern Type | Solid |
| Pattern | STRAIGHT |
| Craft of Weaving | TAT |
| Thickness | Standard |
| Release Date | Summer 2024 |
| Waist Type | MID |
| Model Number | 75# |
| Item Type | JUMPSUITS |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Pant Length(cm) | Ankle-Length Pants |
| Gender | WOMEN |
| Fabric content | 96% and above |
| Type | JUMPSUITS |
| Fit Type | regular |
| Length | Ankle-Length Pants |
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 cm |
| 1 | Round neck sleeveless T-shirt |
| 2 | Women's Summer Sleeveless Tank Top |
| 3 | Sleeveless Printed Top |
| 4 | Sleeveless Vacation Vest |
| 5 | Sleeveless T-shirt Top |
| Brand Name | YEAE |
| Clothing Length | regular |
| Style | Casual |
| Material | POLYESTER |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Hign-concerned Chemical | none |
| Decoration | none |
| Elasticity | Slight Strech |
| Tops Type | TANK TOPS |
| Season | Spring/Summer |
| Origin | Mainland China |
| Release Date | Summer 2024 |
| Gender | WOMEN |
| Pattern Type | |
| Item Type | tops |
| Fabric Type | blended |
| Age | MIDDLE AGE |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| Weight | 27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 cm |
| Brand Name | FK Wears |
| Elasticity | Slight Strech |
| Fabric Type | blended |
| Material | POLYESTER |
| Hign-concerned Chemical | none |
| Pattern Type | Striped |
| Age | JUNIOR |
| Style | Casual |
| Clothing Length | regular |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | All season |
| Decoration | none |
| Gender | WOMEN |
| Item Type | tops |
| Choice | yes |
| Weight | 17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 cm |
| Brand Name | FK WEARS |
| Style | Casual |
| Age | JUNIOR |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Autumn/Winter |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | FK WEARS |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | JERSEY |
| Hign-concerned Chemical | FK WEARS |
| Material | POLYESTER |
| Pattern Type | Solid |
| Tops Type | TEES |
| Item Type | tops |
| Gender | WOMEN |
| Choice | yes |
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 cm |
| Brand Name | FK Wears |
| Elasticity | Slight Strech |
| Fabric Type | Nylon Cotton |
| Material | COTTON |
| Hign-concerned Chemical | none |
| Pattern Type | Solid |
| Age | JUNIOR |
| Style | Office Lady |
| Clothing Length | regular |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | All season |
| Decoration | none |
| Model Number | — |
| Gender | WOMEN |
| Tops Type | TANK TOPS |
| Item Type | tops |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| Weight | 23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 cm |
| Brand Name | VAKIND |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Handbags Type | Messenger Bags |
| Main Material | Faux Suede |
| Lining Material | Nylon |
| Shape | Satchels |
| Place Of Origin | HE BEI Province |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 cm |
| Brand Name | owner girl |
| Style | vintage |
| Age | MIDDLE AGE |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Autumn/Winter |
| Material | POLYESTER |
| Decoration | Lace Up |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Hign-concerned Chemical | none |
| Pattern Type | |
| Pattern | FLARE PANTS |
| Release Date | Autumn 2024 |
| Model Number | N21J719 |
| Item Type | JUMPSUITS |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Pant Length(cm) | Ankle-Length Pants |
| Gender | WOMEN |
| Fabric content | 71% (inclusive) – 80% (inclusive) |
| Fit Type | LOOSE |
| Length | Ankle-Length Pants |
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 cm |
| Brand Name | XONEMATHY |
| Elasticity | Slight Strech |
| Fabric Type | blended |
| Material | POLYESTER |
| Hign-concerned Chemical | none |
| Pattern Type | Solid |
| Age | MIDDLE AGE |
| Style | Casual |
| Clothing Length | regular |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | All season |
| Decoration | none |
| Gender | WOMEN |
| Item Type | tops |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 cm |
| Brand Name | Fatima Kazmi (FK Outlet) |
| Elasticity | High Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | POLYESTER |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Slim |
| Silhouette | Sheath |
| Neckline | V-Neck |
| Decoration | Sequins |
| Style | Luxury |
| Dresses Length | Knee-Length |
| Material | POLYESTER |
| Age | MIDDLE AGE |
| Season | All season |
| Material Composition | synthetic fiber |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Gender | WOMEN |
| Fabric name | Nylon |
| Skirt shape | A-line skirt |
| Sleeve mold | raglan sleeve |
| Waist type | the middle |
| Cross-border style types | Elegant temperament |
| Skirt length | Mid skirt |
| Collar type | U-shaped collar |
| Sleeve length | Long sleeved |
| Skirt category | Dress |
| workmanship | Printing/dyeing |