Estimated Delivery Time: 7-12 Days Dismiss
No products in the cart.
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 cm |
| Sleeve Style | regular |
| Sleeve Length(cm) | sleeveless |
| Brand Name | FURSDIC |
| Craft of Weaving | Knit |
| Model Number | wmy506 |
| Clothing Length | regular |
| Style | Preppy Style |
| Material | POLYESTER |
| Percentage of Material | 95% above |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Hign-concerned Chemical | none |
| Decoration | none |
| Closure Type | None |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Thickness | Standard |
| Season | Autumn/Winter |
| Origin | Mainland China |
| Release Date | Autumn 2024 |
| Gender | WOMEN |
| Collar | V-Neck |
| Pattern Type | Solid |
| Yarn Thickness | Regular yarn |
| Pattern | Loose-fitting |
| Age | MIDDLE AGE |
| CN | Guangdong |
| Material Composition | Knitted Vests |
| Fit Type | LOOSE |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 cm |
| Brand Name | UPPIN |
| Decoration | Pockets |
| Fabric Type | Man-made fiber |
| CraftTechnics | Full Pelt |
| High-concerned chemical | None |
| Material | Faux Fur |
| Style | Thick Warm Fur |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Season | Autumn/Winter |
| Age | Middle Age |
| Gender | Women |
| Clothing Length | X-Long |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Type | Wide-waisted |
| Fabric content | 31% (inclusive) – 50% (inclusive) |
| Collar | Turn-Down Collar |
| Closure Type | Covered Button |
| Sleeve Style | regular |
| Model Number | 580 |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Outerwear Type | Fur & Faux Fur |
| Release Date | Winter 2023 |
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 cm |
| Brand Name | FHILLINUO |
| Decoration | Pockets |
| Fabric Type | Man-made fiber |
| CraftTechnics | Knitted |
| High-concerned chemical | None |
| Material | Faux Fur |
| Style | Thick Warm Fur |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Autumn/Winter |
| Age | Middle Age |
| Gender | Women |
| Clothing Length | long(26+inch) |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Type | Wide-waisted |
| Collar | Turn-Down Collar |
| Closure Type | Covered Button |
| Sleeve Style | regular |
| Model Number | 2397 |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Outerwear Type | Fur & Faux Fur |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"41","inch":"16.14"},"size":"XS","vid":872},{"length":{"cm":"42","inch":"16.54"},"size":"S","vid":100014064},{"length":{"cm":"44","inch":"17.32"},"size":"M","vid":361386},{"length":{"cm":"45","inch":"17.72"},"size":"L","vid":361385},{"length":{"cm":"47","inch":"18.50"},"size":"XL","vid":100014065},{"length":{"cm":"48","inch":"18.90"},"size":"XXL","vid":4182}]} |
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 cm |
| Brand Name | YIYUEQIANLI |
| High-concerned chemical | None |
| Handbags Type | Shoulder Bags |
| Types of bags | Shoulder & Handbags |
| Main Material | PU |
| Gender | Women |
| Lining Material | POLYESTER |
| Shape | Half Moon |
| Place Of Origin | HE BEI Province |
| Origin | Mainland China |
| CN | HUBEI |
| Hardness | SOFT |
| Pattern Type | Solid |
| Interior | No Pocket |
| Decoration | NONE |
| Exterior | NONE |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Occasion | Versatile |
| Style | Vintage |
| Number of Handles/Straps | Single |
| Closure Type | Zipper |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| Weight | 17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 cm |
| Brand Name | FK Wears |
| Style | Casual |
| Age | JUNIOR |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | All season |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | none |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Hign-concerned Chemical | none |
| Material | ModaL |
| Pattern Type | Cartoon |
| Sleeve Length(cm) | short(4-16inch) |
| Tops Type | TEES |
| Item Type | tops |
| Gender | WOMEN |
| Collar | O-Neck |
| Choice | yes |
| Weight | 27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 cm |
| Brand Name | AOSSVIAO |
| Clothing Length | regular |
| Material | POLYESTER |
| Decoration | RUFFLES |
| Collar | Mock Neck |
| Elasticity | High Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Style | Casual |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Regulai Fit |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Autumn/Winter |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Thickness | Standard |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Closure Type | None |
| Material Composition | women sweat |
| Pattern | SLIM |
| Age | 18-24 |
| Craft of Weaving | Knit |
| Release Date | Winter 2024 |
| Percentage of Material | 95% above |
| Gender | WOMEN |
| Model Number | Sweater |
| Yarn Thickness | Fine yarn |
| Choice | yes |
| Weight | 13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 cm |
| Brand Name | Dozw |
| Decoration | none |
| Style | Streetwear |
| Season | Autumn/Winter |
| Elasticity | High Strecth |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Hign-concerned Chemical | none |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | SKINNY |
| Material | POLYESTER |
| Age | MIDDLE AGE |
| Release Date | Autumn 2024 |
| Item Type | bodysuits |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Gender | WOMEN |
| Model Number | DF-5760 |
| Craft of Weaving | Knit |
| Choice | yes |
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 cm |
| Sleeve Style | regular |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Brand Name | dawndesslo |
| Clothing Length | regular |
| Style | Y2K |
| Material | Linen |
| Hign-concerned Chemical | none |
| Decoration | none |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Thickness | Standard |
| Season | Autumn/Winter |
| Origin | Mainland China |
| Collar | O-Neck |
| Pattern Type | Striped |
| CN | Guangdong |
| Fit Type | LOOSE FIT |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| Weight | 22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 cm |
| Brand Name | Pateekate |
| Style | Office Lady |
| Age | MIDDLE AGE |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Autumn/Winter |
| Thickness | Thick |
| Decoration | Button |
| Material | Acrylic |
| Clothing Length | regular |
| Collar | O-Neck |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Regulai Fit |
| Pattern | A-straight |
| Percentage of Material | 30% below |
| Yarn Thickness | Fine yarn |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Closure Type | None |
| Gender | WOMEN |
| Model Number | CS4530 |
| Material Composition | Acrylic |
| Sleeve Length(cm) | sleeveless |
| Choice | yes |