Estimated Delivery Time: 7-12 Days Dismiss
No products in the cart.
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 cm |
| Brand Name | Fiquetel |
| Texture | Body Wave |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Hair Grade | Remy Hair |
| Lace Color | transparent |
| Suitable Dying Colors | Darker Color Only |
| Lace Wig Type | Lace Closure Wig |
| Origin | Mainland China |
| Wigs Length | long(26+inch) |
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Cap Size | Average Size |
| Base Material | Swiss Lace |
| Place Of Origin | Guangdong Province |
|---|
| Hign-concerned Chemical | None |
|---|---|
| Place Of Origin | Guangdong Province |
| Brand Name | oumonoka |
|---|---|
| Oumonoka Model | Laser Epilator |
| Power Type | Electric |
| Use | Underarm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Function | wet haircut |
| Number of speeds | 1 |
| Battery сharging time | more than 2 hours |
| Number of nozzles | 1 – 2 pcs |
| Material | Laser Epilator |
| Battery Life | over 90 minutes |
| Nozzles | Trimmer attachment |
| Item Type | Epilator |
| Certification | RoHS |
| Size | Dropshipping |
| Epilator Type | Laser |
| Number of tweezers | up to 30 |
| Nozzle type | Metal |
| Featured 1 | laser epilator |
| Featured 2 | laser hair removal |
| Featured3 | epilator for women |
| Featured 4 | bikini photoepilator |
| Featured 5 | ipl hair removal |
| Featured 6 | women electric epilator |
| Featured 7 | facial epilator |
| Featured 8 | female epilator |
| Featured 9 | razor for women |
| Choice | yes |
| Weight | 22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 cm |
| Brand Name | Yogodlns |
| High-concerned chemical | None |
| Handbags Type | Shoulder Bags |
| Types of bags | Shoulder & Crossbody Bags |
| Main Material | PU |
| Gender | Women |
| Lining Material | POLYESTER |
| Shape | FLAP |
| Place Of Origin | HE BEI Province |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Hardness | SOFT |
| Pattern Type | Solid |
| Interior | Interior Zipper Pocket |
| Decoration | NONE |
| Exterior | NONE |
| Style | fashion |
| Number of Handles/Straps | Single |
| Closure Type | Zipper |
| Choice | yes |
| Hign-concerned Chemical | FK Wears by Fatima Kazmii |
|---|---|
| Place Of Origin | Guangdong Province |
| Interior | Interior Slot Pocket |
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 cm |
| Brand Name | Boyi |
| Power Type | Electric |
| Use | Underarm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Number of speeds | 3 or more |
| Material | ABS |
| Item Type | Epilator |
| Certification | KC |
| Size | 18*10*5.5cm |
| Epilator Type | Laser |
| Gear | 5 Gears |
| Operating Temperature | 10℃ to 30℃ |
| Optical Technology | Pulsed light |
| Number of Irradiation | 999,990 |
| Power | 36W |
| Voltage | 100-240V/60Hz |
| Model | D-1176 |
| SPU | A8X2 |
| Choice | yes |
| Hign-concerned Chemical | None |
|---|---|
| Place Of Origin | Guangdong Province |