Estimated Delivery Time: 7-12 Days Dismiss
No products in the cart.
| Weight | 17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 cm |
| Brand Name | FK Wears |
| Waist Type | high |
| Style | Sexy & Club |
| Length(Bottoms) | Ankle-Length |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | All season |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Seam | SEAM |
| Pattern Type | Striped |
| Material | SPANDEX |
| Age | JUNIOR |
| Item Type | Leggings |
| Gender | WOMEN |
| Choice | yes |
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 cm |
| Brand Name | Fatima Kazmi (FK Outlet) |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | Flare Sleeve |
| Fabric Type | POLYESTER |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | LOOSE |
| Silhouette | A-LINE |
| Neckline | V-Neck |
| Decoration | Printing |
| Dresses Length | Above Knee, Mini |
| Material | POLYESTER |
| Age | MIDDLE AGE |
| Closure Type | Pullover |
| Type | regular |
| Material Composition | synthetic fiber |
| Waistline | Loose waist |
| Sleeve Length(cm) | Wrist |
| Craft of Weaving | TAT |
| Release Date | Autumn 2024 |
| Profile Type | A |
| Model Number | 9437 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Occasion | Party/Beach/Holiday/Streetwear/Office/Elegant/Sexy |
| Service | Wholesale & Dropshipping |
| Season | Spring/Summer/Fall/Autumn/Winter |
| Style | Casual Style,Fashion Style,Sexy Style,Elegant Style |
| Gender | Women/Ladieas/Feamale/Woman More To Love More To Love |
| Discount | More Pieces More Discount |
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 cm |
| Brand Name | Fk Wears |
| Material | POLYESTER |
| Collar | round neck |
| Length | Ankle-Length Pants |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Animal |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Season | Spring |
| Obscene Picture | No |
| Gender | WOMEN |
| Model Number | L501 |
| Item Type | PAJAMAS |
| Sexually Suggestive | No |
| Thickness | THICK |
| name | French |
| Choice | yes |
| Weight | 14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 cm |
| Brand Name | Fatima Kazmi |
| Pattern Type | Other |
| Style | Other |
| Choice | yes |
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 cm |
| Brand Name | FK Wears |
| Pattern Type | Other |
| Collar | Hooded |
| Style | Other |
| Choice | yes |
| Weight | 18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 cm |
| Brand Name | Fatima Kazmi (FK Outlet) |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | POLYESTER |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Slim |
| Silhouette | Sheath |
| Neckline | Turtleneck |
| Decoration | none |
| Style | Office Lady |
| Dresses Length | Above Knee, Mini |
| Material | SPANDEX |
| Age | MIDDLE AGE |
| Season | Autumn/Winter |
| Closure Type | Pullover |
| Type | regular |
| Material Composition | synthetic fiber |
| Waistline | Natural |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Profile Type | H |
| Gender | WOMEN |
| Choice | yes |
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 cm |
| Brand Name | FK Wears |
| Craft of Weaving | Knit |
| Release Date | Spring 2024 |
| Collar | V-Neck |
| Fit Type | regular |
| Style | Casual |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangxi |
| Clothing Length | Regular |
| Decoration | NONE |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Sleeve Style | Regular |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Material | Polyester |
| Pattern Type | Solid |
| Sleeve Length(cm) | Short |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Pattern Them | Other |
| Tops Type | Tees |
| Season | Summer |
| Item Type | Tops |
| Place Of Origin | China (Mainland) |
| Gender | WOMEN |
| AGE | 24-36 |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| Weight | 31 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 cm |
| Brand Name | FK Wears |
| Elasticity | Slight Strech |
| Fabric Type | Knitting |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Regulai Fit |
| Decoration | none |
| Age | MIDDLE AGE |
| Style | basics |
| Material | POLYESTER |
| Gender | WOMEN |
| Item Type | tops |
| Choice | yes |
| Weight | 19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 cm |
| Brand Name | Fatima Kazmi (FK Outlet) |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | Spaghetti Strap |
| Fabric Type | POLYESTER |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | slim fit |
| Silhouette | Ball Gown |
| Neckline | slash neck |
| Decoration | Backless |
| Style | Sexy & Club |
| Dresses Length | Above Knee, Mini |
| Material | POLYESTER |
| Age | JUNIOR |
| Season | Spring/Summer |
| Type | regular |
| Material Composition | synthetic fiber |
| Waistline | Natural |
| Profile Type | A |
| Model Number | ax5012 |
| Gender | WOMEN |
| Choice | yes |