Estimated Delivery Time: 7-12 Days Dismiss
No products in the cart.
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 cm |
| Brand Name | Dozw |
| Decoration | none |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Pant Style | regular |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | regular |
| Style | Casual |
| Material | POLYAMIDE |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Age | 25-34 |
| Waist Type | high |
| Gender | WOMEN |
| Item Type | shorts |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Closure Type | Elastic Waist |
| Model Number | QTG-902/CMT |
| Material Composition | Polyester Silk |
| Choice | yes |
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 cm |
| Brand Name | Fatima Kazmi |
| Elasticity | Non Strech |
| Sleeve Style | Spaghetti Strap |
| Fabric Type | POLYESTER |
| Pattern Type | |
| Fit Type | Regulai Fit |
| Silhouette | A-LINE |
| Neckline | slash neck |
| Decoration | Backless |
| Style | Casual |
| Dresses Length | Mid-Calf |
| Material | POLYESTER |
| Age | MIDDLE AGE |
| Season | Summer |
| Type | Camisole |
| Waistline | Natural |
| Sleeve Length(cm) | sleeveless |
| Release Date | Summer 2024 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | WOMEN |
| Choice | yes |
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 cm |
| Brand Name | FK Wears |
| Waist Type | high |
| Style | Streetwear |
| Length(Bottoms) | Ankle-Length |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | All season |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Seam | SEAM |
| Pattern Type | Solid |
| Material | POLYAMIDE |
| Age | MIDDLE AGE |
| Item Type | Leggings |
| Gender | WOMEN |
| Choice | yes |
| Weight | 16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 cm |
| Brand Name | FK wears |
| Material | Linen |
| Elasticity | High Strecth |
| Fabric Type | Stripe |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Length | Ankle-Length Pants |
| Fit Type | SKINNY |
| Style | Office Lady |
| Decoration | Button |
| Season | Summer |
| Jeans Style | STRAIGHT |
| Age | MIDDLE AGE |
| Waist Type | low |
| Item Type | JEANS |
| Gender | WOMEN |
| Choice | yes |
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 cm |
| Size | M-4XL |
| Garment | Hand washing or machine washing,line dry. |
| Package | 1 Pcs Shorts (Other Accessories are not included) |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Model Number | PD21-2679 |
| Style | Casual |
| Material | POLYESTER |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Hign-concerned Chemical | none |
| Decoration | Pockets |
| Season | Summer |
| Origin | Mainland China |
| Gender | WOMEN |
| Pattern Type | Solid |
| Item Type | shorts |
| Fabric Type | blended |
| Age | MIDDLE AGE |
| CN | Shanghai |
| Pant Style | regular |
| Closure Type | Elastic Waist |
| Fit Type | LOOSE |
| Waist Type | MID |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Decoration | none |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Pant Style | regular |
| Pattern Type | Striped |
| Fit Type | regular |
| Style | Casual |
| Material | Terylene |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Summer |
| Age | MIDDLE AGE |
| Waist Type | MID |
| Gender | WOMEN |
| Item Type | shorts |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Choice | yes |
| Weight | 22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 cm |
| Brand Name | Fatima Kazmi (FK Outlet) |
| Holiday Oriented | Commonly |
| Material | POLYESTER |
| Style | Exquisite |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Floral |
| Age-targeted | All age |
| Silhouette | A-LINE |
| Neckline | V-Neck |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Train | Royal Train |
| Model Number | vestidos |
| Dresses Length | Floor-Length |
| Craft of Weaving | TAT |
| Occasion | Prom |
| Built-in Bra | No |
| Actual Images | Yes |
| Item Type | Prom Dresses |
| Fashion Element | Candy Color |
| Decoration | embroidery |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Broadcloth |
| is_customized | No |
| Waistline | Natural |
| party dresses | elegant party dresses for women 2023 |
| One piece dress | Dresses |
| party dresses luxury 2024 | dresses for women 2024 elegant party |
| Weight | 19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 cm |
| Brand Name | FK Wears |
| Decoration | none |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Hign-concerned Chemical | none |
| Pant Style | regular |
| Pattern Type | Patchwork |
| Fit Type | regular |
| Style | Casual |
| Material | POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Winter |
| Age | JUNIOR |
| Waist Type | high |
| Gender | WOMEN |
| Item Type | shorts |
| Closure Type | Elastic Waist |
| Women's sports shorts | shorts women |
| Ladies casual sports shorts | 2022 summer new |
| Women's shorts | Simple and stylish |
| Choice | yes |
| Weight | 35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 cm |
| Brand Name | FK Wears |
| Decoration | Printing |
| Style | Streetwear |
| Material | POLYESTER |
| Season | Autumn/Winter |
| Elasticity | Slight Strech |
| Fabric Type | synthetic fiber |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | LOOSE |
| Age | MIDDLE AGE |
| Clothing Length | regular |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Pant Length(cm) | Ankle-Length Pants |
| Fabric content | 91% (inclusive) – 95% (inclusive) |
| Collar | Hooded |
| Waist | Mid Waist |
| Closure Type | Single Button |
| Sleeve Style | regular |
| Material Composition | synthetic fiber |
| Pant Style | regular |
| Front Style | Flat |
| Pant Closure Type | Elastic Waist |
| Model Number | M19873 |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Gender | WOMEN |
| Craft of Weaving | Knit |
| Release Date | Spring 2024 |
| Clothing Patterns | LOOSE |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |