Estimated Delivery Time: 7-12 Days Dismiss
No products in the cart.
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 cm |
| Brand Name | FK Wears |
| Decoration | none |
| Style | Casual |
| Material | POLYESTER |
| Season | Summer |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Fabric Type | Knitted Fabric |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | regular |
| Age | MIDDLE AGE |
| Clothing Length | short(4-16inch) |
| Collar | O-Neck |
| Waist | High Waist |
| Closure Type | Pullover |
| Sleeve Style | regular |
| Pant Style | Wide leg pants |
| Model Number | 0391 |
| Sleeve Length(cm) | short(4-16inch) |
| Gender | WOMEN |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 cm |
| Brand Name | INSVERY |
| Elasticity | Non Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Material Composition | Polyester |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Regulai Fit |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Casual |
| Age | MIDDLE AGE |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Autumn/Winter |
| Thickness | Standard |
| Decoration | Button |
| Clothing Length | regular |
| Material | POLYESTER |
| Closure Type | Single Breasted |
| Gender | WOMEN |
| Model Number | HJX3255 |
| Collar | O-Neck |
| Pattern | SLIM |
| Percentage of Material | 95% above |
| Yarn Thickness | Regular yarn |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 cm |
| Brand Name | FK Wears |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Material Composition | 90% |
| Pattern Type | Patchwork |
| Fit Type | Regulai Fit |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Korean |
| Age | MIDDLE AGE |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | All season |
| Thickness | Thin |
| Decoration | none |
| Clothing Length | regular |
| Material | Acetate |
| Closure Type | Single Breasted |
| Gender | WOMEN |
| Pattern | Loose-fitting |
| Choice | yes |
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 cm |
| Brand Name | FK Wears |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Hign-concerned Chemical | none |
| Material Composition | Acrylic |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | slim fit |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Casual |
| Age | MIDDLE AGE |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | All season |
| Thickness | Thick |
| Decoration | none |
| Clothing Length | regular |
| Material | POLYESTER |
| Closure Type | Single Breasted |
| Gender | WOMEN |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 cm |
| Brand Name | AOSSVIAO |
| Elasticity | High Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Hign-concerned Chemical | none |
| Material Composition | wool |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Regulai Fit |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Office Lady |
| Age | MIDDLE AGE |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Autumn/Winter |
| Thickness | Standard |
| Decoration | Button |
| Clothing Length | regular |
| Material | COTTON |
| Closure Type | Single Breasted |
| Gender | WOMEN |
| Collar | O-Neck |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Choice | yes |
| Weight | 27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 cm |
| Sleeve Style | regular |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Brand Name | BKQU |
| Model Number | BK473 |
| Craft of Weaving | TAT |
| Clothing Length | regular |
| Style | vintage |
| Material | Acrylic |
| Percentage of Material | 95% above |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Hign-concerned Chemical | none |
| Decoration | Pockets |
| Closure Type | Open Stitch |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Thickness | Standard |
| Season | Autumn/Winter |
| Origin | Mainland China |
| Release Date | Autumn 2024 |
| Gender | WOMEN |
| Pattern Type | Solid |
| Collar | V-Neck |
| Yarn Thickness | Regular yarn |
| Pattern | Loose-fitting |
| Age | MIDDLE AGE |
| CN | Fujian |
| Material Composition | Acrylic |
| Fit Type | LOOSE FIT |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 cm |
| Brand Name | Fatima Kazmi (FK Outlet) |
| Holiday Oriented | Commonly |
| Material | POLYESTER |
| Style | Simple |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Tie dye |
| Age-targeted | 18-24 |
| Silhouette | Trumpet / Mermaid |
| Neckline | boat neck |
| Sleeve Length(cm) | sleeveless |
| Train | Sweep Train |
| Dresses Length | Floor-Length |
| Occasion | Prom |
| Built-in Bra | Yes |
| Actual Images | Yes |
| Item Type | Prom Dresses |
| Fashion Element | Candy Color |
| Decoration | Ruched |
| Sleeve Style | sleeveless |
| Fabric Type | Organza |
| Waistline | empire |
| color | pink |
| Popular element | zipper |
| Dress style | bra |
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 cm |
| Brand Name | INPETAL |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Hign-concerned Chemical | none |
| Material Composition | Polyester |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Regulai Fit |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Casual |
| Craft of Weaving | Other |
| Age | MIDDLE AGE |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Autumn/Winter |
| Thickness | Standard |
| Decoration | Button |
| whether full opening | Yes |
| Clothing Length | long(26+inch) |
| Material | POLYESTER |
| Closure Type | Single Breasted |
| Gender | WOMEN |
| Model Number | 1092 |
| Collar | Turn-down Collar |
| Pattern | Loose-fitting |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| Weight | 18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 cm |
| Brand Name | YIQIAOHUI |
| Elasticity | Slight Strech |
| Fabric Type | Woolen |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | LOOSE FIT |
| Material | POLYESTER |
| Age | MIDDLE AGE |
| Style | Casual |
| Clothing Length | regular |
| Season | All season |
| Decoration | none |
| Collar | V-Neck |
| Gender | WOMEN |
| Color | Burgundy |
| Choice | yes |