Estimated Delivery Time: 7-12 Days Dismiss
No products in the cart.
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 cm |
| Brand Name | VJ.GOCHI |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | POLYESTER |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Slim |
| Silhouette | STRAIGHT |
| Neckline | Turn-down Collar |
| Decoration | Button |
| Style | Office Lady |
| Dresses Length | Ankle-Length |
| Material | POLYESTER |
| Age | MIDDLE AGE |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring/Summer |
| Closure Type | Single Breasted |
| Type | regular |
| Material Composition | synthetic fiber |
| Waistline | empire |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Release Date | Spring 2024 |
| Profile Type | H |
| Model Number | GC1263 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | WOMEN |
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 cm |
| Brand Name | huapang-lsl |
| Style | Office Lady |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Autumn/Winter |
| Age | senior |
| Clothing Length | x-long |
| Decoration | Spliced |
| Closure Type | Single Breasted |
| Material | POLYESTER |
| Pattern Type | |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Outerwear Type | trench |
| Percentage of Material | ≥95% |
| Gender | WOMEN |
| Model Number | A511 |
| Collar | O-Neck |
| Type | A-LINE |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 cm |
| Brand Name | jamerary |
| Style | vintage |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Winter |
| Age | MIDDLE AGE |
| Clothing Length | long(26+inch) |
| Decoration | Pockets |
| Closure Type | belt |
| Material | Microfiber |
| Pattern Type | Solid |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Outerwear Type | trench |
| Percentage of Material | ≥95% |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | WOMEN |
| Model Number | WOMEN |
| Collar | Turn-down Collar |
| Type | Slim |
| Fabric Type | VELOUR |
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 cm |
| Brand Name | Fatima Kazmi (FK Outlet) |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | Spaghetti Strap |
| Fabric Type | Knitting |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Slim |
| Silhouette | Sheath |
| Neckline | slash neck |
| Decoration | PATCHWORK |
| Style | Office Lady |
| Dresses Length | Knee-Length |
| Material | SPANDEX |
| Age | MIDDLE AGE |
| Season | Autumn/Winter |
| Closure Type | Pullover |
| Type | Camisole |
| Material Composition | synthetic fiber |
| Waistline | empire |
| Sleeve Length(cm) | sleeveless |
| Release Date | Spring 2022 |
| Profile Type | A |
| Gender | WOMEN |
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 cm |
| Brand Name | GUIG |
| Lining Material | POLYESTER |
| Main Material | PU |
| Shape | Bowling |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Interior | Interior Zipper Pocket |
| Gender | Women |
| Occasion | Versatile |
| Item Height | 25 |
| Item Length | 40 |
| Decoration | Ruched |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Hardness | SOFT |
| Item Width | 15 |
| Closure Type | Hasp |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Solid |
| Exterior | NONE |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 cm |
| Brand Name | Fatima Kazmi (FK Outlet) |
| Style | Y2K |
| Age | JUNIOR |
| Season | Spring/Summer |
| Clothing Length | short(4-16inch) |
| Decoration | none |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Material | ModaL |
| Pattern Type | Cartoon |
| Sleeve Length(cm) | short(4-16inch) |
| Fit | Fits smaller than usual. Please check this store's sizing info |
| Pattern Them | Funny |
| Tops Type | TEES |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | WOMEN |
| Collar | O-Neck |
| Fit Type | slim fit |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| Weight | 19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 cm |
| Brand Name | TRAFZA |
| Pattern Type | Striped |
| Material | POLYESTER |
| Age | MIDDLE AGE |
| Style | Office Lady |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Season | Autumn/Winter |
| Elasticity | Non Strech |
| Decoration | Button |
| Fabric Type | Poplin |
| Hign-concerned Chemical | none |
| Material Composition | Polyester |
| Pant Style | Wide leg pants |
| Front Style | Flat |
| Fit Type | STRAIGHT |
| Pant Closure Type | zipper fly |
| Model Number | K0405CD8893 |
| Gender | WOMEN |
| Sleeve Length(cm) | Wrist |
| Release Date | Spring 2023 |
| Clothing Patterns | STRAIGHT |
| Length | full length |
| Clothing Length | regular |
| Item Type | Pant Suits |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Collar | Notched |
| Waist | Mid Waist |
| Closure Type | Double Breasted |
| Sleeve Style | shrug |
| Choice | yes |
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 cm |
| Waistline | Natural |
| Sleeve Style | Spaghetti Strap |
| Sleeve Length(cm) | sleeveless |
| Brand Name | Fatima Kazmi (FK Outlet) |
| Model Number | women dress |
| Style | vintage |
| Neckline | O-Neck |
| Silhouette | A-LINE |
| Material | SPANDEX |
| Decoration | Backless |
| Elasticity | Non Strech |
| Dresses Length | Mid-Calf |
| Season | Summer |
| Closure Type | Pullover |
| Release Date | Summer 2024 |
| Gender | WOMEN |
| Type | straps |
| Pattern Type | |
| Fabric Type | POLYESTER |
| Age | JUNIOR |
| CN | Guangdong |
| Material Composition | synthetic fiber |
| Profile Type | H |
| Fit Type | Slim |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 cm |
| Brand Name | TRAF |
| Decoration | Pockets |
| Age | MIDDLE AGE |
| Thickness | Standard |
| Material | POLYESTER |
| Style | Casual |
| Hooded | No |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Season | Autumn/Winter |
| Pattern Type | Solid |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Outerwear Type | JACKETS |
| Gender | WOMEN |
| Clothing Length | regular |
| Type | LOOSE |
| Item Type | Outerwear & Coats |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Collar | O-Neck |
| Closure Type | Single Breasted |
| Sleeve Style | regular |
| Choice | yes |