Estimated Delivery Time: 7-12 Days Dismiss
No products in the cart.
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 cm |
| Brand Name | Chin.Sweety |
| Style | Casual |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Autumn/Winter |
| Age | MIDDLE AGE |
| Clothing Length | x-long |
| Decoration | Button |
| Closure Type | Single Breasted |
| Material | POLYESTER |
| Hign-concerned Chemical | none |
| Pattern Type | Striped |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Outerwear Type | trench |
| Craft of Weaving | TAT |
| Release Date | Autumn 2024 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | WOMEN |
| Model Number | Vintage Striped Long Trench Coats Women |
| Collar | Turn-down Collar |
| Type | Slim |
| Fabric Type | CANVAS |
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 cm |
| Brand Name | LoveCandy |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | POLYESTER |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Slim |
| Silhouette | Fit and Flare |
| Neckline | Square Collar |
| Decoration | hollow out |
| Style | High Street |
| Dresses Length | Above Knee, Mini |
| Material | POLYESTER |
| Craft of Weaving | TAT |
| Age | MIDDLE AGE |
| Origin | Mainland China |
| Season | All season |
| Closure Type | zipper |
| Type | regular |
| Material Composition | synthetic fiber |
| Waistline | empire |
| Sleeve Length(cm) | short(4-16inch) |
| Release Date | Autumn 2024 |
| Profile Type | A |
| Model Number | Vintage Cream Floral Lace Off Shoulder Maxi Dress |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | WOMEN |
| Weight | 26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 cm |
| Brand Name | TRAF |
| Decoration | Pockets |
| Age | MIDDLE AGE |
| Craft of Weaving | TAT |
| Thickness | Standard |
| Material | POLYESTER |
| Closure Type | zipper |
| Style | Casual |
| Hooded | No |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Season | Autumn/Winter |
| Pattern Type | Solid |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Outerwear Type | JACKETS |
| Gender | WOMEN |
| Clothing Length | regular |
| Item Type | Outerwear & Coats |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Collar | Turn-down Collar |
| Sleeve Style | regular |
| Choice | yes |
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 cm |
| Dropshipping | yes |
| Wholesale | yes |
| Brand Name | karrram |
| Model Number | K895 |
| Style | Streetwear |
| Wash | Distressed |
| Material | COTTON |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Decoration | Do old |
| Elasticity | Slight Strech |
| Thickness | regular |
| Jeans Style | FLARE PANTS |
| Season | All season |
| Gender | WOMEN |
| Item Type | JEANS |
| Fabric Type | Softener |
| Age | JUNIOR |
| Closure Type | button fly |
| Length | full length |
| Fit Type | SKINNY |
| Waist Type | low |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 cm |
| Brand Name | dingaozlz |
| Style | Casual |
| Elasticity | Non Strech |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring/Summer |
| Fabric Type | Lace |
| Hign-concerned Chemical | none |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Regulai Fit |
| Age | MIDDLE AGE |
| Craft of Weaving | TAT |
| Thickness | Lightweight |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | hollow out |
| Shirts Type | Casual Shirts |
| Dress Patterns | Pullover |
| Collar | O-Neck |
| Sleeve Style | Flare Sleeve |
| Model Number | CX1619 |
| Material | POLYESTER |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Combination Form | Single-piece Set |
| Gender | WOMEN |
| Clothing Patterns | STRAIGHT |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 cm |
| Brand Name | fatimakazmii |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | POLYESTER |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Regulai Fit |
| Silhouette | A-LINE |
| Neckline | O-Neck |
| Decoration | None |
| Style | Casual |
| Dresses Length | Knee-Length |
| Material | POLYESTER |
| Age | MIDDLE AGE |
| Origin | Mainland China |
| Season | All season |
| Closure Type | Single Breasted |
| Type | regular |
| Material Composition | Natural Fiber |
| Waistline | Natural |
| Sleeve Length(cm) | sleeveless |
| Release Date | Winter 2023 |
| Profile Type | H |
| Model Number | Dress |
| Gender | WOMEN |
| Woman Dress | Party Dress |
| Vestidos | Vestido de Mujer |
| Femme Robe | Dresses for Women 2025 |
| Vestidos de Fiesta | Ropa Mujer |
| Vestidos Mujer | Elbise |
| Robe | Robe Femme |
| Summer Dress | Plus Size Dress |
| Vestito da Donna | Casual Dress |
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 cm |
| Brand Name | Fatima Kazmi (FK Outlet) |
| Elasticity | High Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | POLYESTER |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Regulai Fit |
| Silhouette | A-LINE |
| Neckline | O-Neck |
| Decoration | none |
| Style | Casual |
| Dresses Length | Knee-Length |
| Material | POLYESTER |
| Age | JUNIOR |
| Season | Summer |
| Closure Type | Single Breasted |
| Type | regular |
| Material Composition | Natural Fiber |
| Waistline | Natural |
| Sleeve Length(cm) | sleeveless |
| Craft of Weaving | Knit |
| Release Date | Winter 2022 |
| Profile Type | H |
| Model Number | women dress |
| Gender | WOMEN |
| Choice | yes |
| Material Composition | Natural Fiber |
|---|---|
| Release Date | Winter 2022 |
| Closure Type | Single Breasted |
| Weight | 27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 cm |
| Brand Name | Fatima Kazmi (FK Outlet) |
| Elasticity | Non Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Chiffon |
| Pattern Type | Floral |
| Fit Type | Regulai Fit |
| Silhouette | A-LINE |
| Neckline | Bow |
| Decoration | Bow |
| Style | Casual |
| Dresses Length | Mid-Calf |
| Material | POLYESTER |
| Age | MIDDLE AGE |
| Season | Spring/Summer |
| Closure Type | Pullover |
| Type | regular |
| Material Composition | synthetic fiber |
| Waistline | Elastic Waist |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Craft of Weaving | TAT |
| Release Date | Spring 2024 |
| Profile Type | A |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | WOMEN |
| Choice | yes |