Estimated Delivery Time: 7-12 Days Dismiss
No products in the cart.
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 cm |
| Sleeve Style | regular |
| Sleeve Length(cm) | sleeveless |
| Brand Name | Lovely Ran |
| Model Number | Elegant Women Trousers Set |
| Craft of Weaving | TAT |
| Clothing Length | regular |
| Pant Length(cm) | full length |
| Style | Casual |
| Material | POLYESTER |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Decoration | Button |
| Front Style | Flat |
| Elasticity | Slight Strech |
| Season | Spring/Summer |
| Closure Type | Single Breasted |
| Fabric content | 51% (inclusive) – 70% (inclusive) |
| Gender | WOMEN |
| Pant Closure Type | button fly |
| Pattern Type | Solid |
| Collar | O-Neck |
| Fabric Type | blended |
| Clothing Patterns | LOOSE |
| Waist | High Waist |
| Age | MIDDLE AGE |
| Pant Style | regular |
| Material Composition | synthetic fiber |
| Fit Type | Regulai Fit |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 cm |
| Brand Name | BOQU |
| CN | Shanxi |
| Sexually Suggestive | No |
| Dresses Length | Above Knee, Mini |
| Obscene Picture | No |
| Item Type | Nightgowns |
| Season | summer |
| Collar | V-Neck |
| Material Composition | Polyester |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Sleeve Length(cm) | sleeveless |
| Model Number | nightdress |
| Thickness | thin |
| Decoration | Lace |
| Material | Polyester |
| Elasticity | Stretchy |
| Strap Type | Spaghetti |
| Size | L XL 2XL 3XL 4XL 5XL |
| Color | red purple blue green rose red wine red black Leopard |
| Type | Women sleepdress |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 cm |
| Brand Name | Habib |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | other |
| Fabric Type | POLYESTER |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | slim fit |
| Silhouette | Sheath |
| Neckline | O-Neck |
| Decoration | none |
| Style | Sexy & Club |
| Dresses Length | Above Knee, Mini |
| Material | SPANDEX |
| Age | MIDDLE AGE |
| Season | Summer |
| Closure Type | Pullover |
| Type | regular |
| Material Composition | synthetic fiber |
| Waistline | Elastic Waist |
| Sleeve Length(cm) | sleeveless |
| Craft of Weaving | Knit |
| Release Date | Summer 2024 |
| Profile Type | X |
| Gender | WOMEN |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| Weight | 22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 cm |
| Brand Name | FK Wears |
| Decoration | Pockets |
| Fabric Type | Denim |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pant Style | regular |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | SKINNY |
| Style | Casual |
| Material | Viscose |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Summer |
| Age | MIDDLE AGE |
| Waist Type | high |
| Gender | WOMEN |
| Item Type | shorts |
| Model Number | PFR0002 |
| Weight | 17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 cm |
| Brand Name | Fatima Kazmi (FK Outlet) |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Material | POLYESTER |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Age | MIDDLE AGE |
| Style | Casual |
| Clothing Length | short(4-16inch) |
| Season | Summer |
| Decoration | none |
| Model Number | Women Shirt |
| Gender | WOMEN |
| Tops Type | TANK TOPS |
| Item Type | tops |
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 cm |
| Brand Name | FK Wears |
| Material | SPANDEX |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Floral |
| Style | Beach Style |
| Age | 18-24 |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 cm |
| Brand Name | Fatima Kazmi (FK Outlet) |
| Style | Casual |
| Age | JUNIOR |
| Season | Summer |
| Clothing Length | short(4-16inch) |
| Decoration | Ruched |
| Elasticity | High Strecth |
| Sleeve Style | Drop Sleeves |
| Fabric Type | Knitted |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | SPANDEX |
| Pattern Type | Solid |
| Sleeve Length(cm) | sleeveless |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Pattern Them | Classic Style |
| Craft of Weaving | Knit |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Autumn 2024 |
| Item Type | tops |
| Gender | WOMEN |
| Collar | Skew Collar |
| Model Number | Y24TP328 |
| Fit Type | SKINNY |
| Choice | yes |
| Weight | 17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 cm |
| Brand Name | FK Wears |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Chemical Fiber |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | slim fit |
| Silhouette | Sheath |
| Neckline | V-Neck |
| Decoration | none |
| Style | Casual |
| Dresses Length | Knee-Length |
| Material | POLYESTER |
| Age | MIDDLE AGE |
| Season | Autumn/Winter |
| Closure Type | Pullover |
| Type | regular |
| Material Composition | synthetic fiber |
| Waistline | Natural |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Profile Type | X |
| Gender | WOMEN |
| Choice | yes |
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 cm |
| Brand Name | YIYUEQIANLI |
| Decoration | none |
| Style | Casual |
| Material | CASHMERE |
| Season | Autumn/Winter |
| Elasticity | High Strecth |
| Fabric Type | FLEECE |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | LOOSE |
| Age | MIDDLE AGE |
| Clothing Length | regular |
| Pant Length(cm) | Ankle-Length Pants |
| Collar | O-Neck |
| Closure Type | Pullover |
| Sleeve Style | regular |
| Material Composition | synthetic fiber |
| Pant Style | regular |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Gender | WOMEN |
| Release Date | Autumn 2023 |
| Clothing Patterns | LOOSE |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |