Estimated Delivery Time: 7-12 Days Dismiss
No products in the cart.
| Weight | 19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 cm |
| Brand Name | THTRUME |
| Decoration | none |
| Style | Casual |
| Material | POLYESTER |
| Season | Autumn/Winter |
| Elasticity | Slight Strech |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | regular |
| Age | MIDDLE AGE |
| Clothing Length | regular |
| Pant Length(cm) | Ankle-Length Pants |
| Collar | stand collar |
| Waist | High Waist |
| Closure Type | Pullover |
| Sleeve Style | regular |
| Pant Style | Wide leg pants |
| Front Style | Flat |
| Pant Closure Type | Elastic Waist |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Gender | WOMEN |
| Clothing Patterns | STRAIGHT |
| Choice | yes |
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 cm |
| Brand Name | FK Wears |
| Closure Type | Elastic Waist |
| Material | SPANDEX |
| pocket description | Welt pockets |
| Blocking | REGULAR |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | WOMEN |
| Item Type | full length |
| Sport Type | Yoga |
| Department Name | Women |
| Pant Length | Ankle-Length Pants |
| Fabric Type | WAFFLE |
| Fit Type | flared |
| Model Number | Yoga Leggings |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Craft of Weaving | TAT |
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 cm |
| Brand Name | hirigin |
| Material | POLYESTER |
| Style | unisex |
| Elasticity | Non Strech |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | All season |
| Fabric Type | Velvet |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Waistline | empire |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Regulai Fit |
| Silhouette | A-LINE |
| Dresses Length | Ankle-Length |
| Age | JUNIOR |
| Decoration | Lace |
| is_customized | No |
| Model Number | Women Skirt |
| Gender | WOMEN |
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 cm |
| Brand Name | Fatima Kazmi (FK Outlet) |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | POLYESTER |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Regulai Fit |
| Silhouette | LOOSE |
| Neckline | V-Neck |
| Decoration | none |
| Style | Casual |
| Dresses Length | Above Knee, Mini |
| Material | POLYESTER |
| Age | MIDDLE AGE |
| Season | Summer |
| Waistline | Natural |
| Sleeve Length(cm) | short(4-16inch) |
| Gender | WOMEN |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| Weight | 31 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 cm |
| Brand Name | FK Wears |
| Decoration | none |
| Fabric Type | blended |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pant Style | Shorts Skirts |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | regular |
| Style | Casual |
| Material | POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Season | Spring/Summer |
| Age | MIDDLE AGE |
| Waist Type | MID |
| Gender | WOMEN |
| Item Type | shorts |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Closure Type | Elastic Waist |
| Craft of Weaving | TAT |
| Release Date | Summer 2024 |
| Choice | yes |
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 cm |
| Brand Name | ZEVITY |
| Decoration | Pockets |
| Age | MIDDLE AGE |
| Thickness | Standard |
| Material | POLYESTER |
| Style | Office Lady |
| Hooded | No |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Season | All season |
| Pattern Type | Solid |
| Sleeve Length(cm) | sleeveless |
| Outerwear Type | JACKETS |
| Gender | WOMEN |
| Craft of Weaving | TAT |
| Clothing Length | regular |
| Type | Wide-waisted |
| Item Type | Outerwear & Coats |
| Model Number | CT514 |
| Collar | Turn-down Collar |
| Closure Type | Double Breasted |
| Sleeve Style | regular |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 cm |
| size | S,M,L,XL,XXL,XXXL |
| Pants | Leggings |
| Cotton Blend | Women Pants |
| Brand Name | SHESALOE |
| Model Number | 734995 |
| Hip-Style | regular |
| Style | High Street |
| Material | COTTON |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Thickness | Standard |
| Season | Summer |
| Origin | Mainland China |
| Gender | WOMEN |
| Length(Bottoms) | Ankle-Length |
| Pattern Type | |
| Item Type | Leggings |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Seam | SEAM |
| Age | MIDDLE AGE |
| Spandex | Spandex(10%-20%) |
| CN | Zhejiang |
| Waist Type | high |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 cm |
| Brand Name | FK Wears |
| Material | POLYESTER |
| Collar | round neck |
| Length | full length |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Obscene Picture | No |
| Gender | WOMEN |
| Model Number | Womens pajamas set |
| Item Type | PAJAMAS |
| Material Composition | Faux Cotton |
| Sexually Suggestive | No |
| Thickness | normal |
| Main Material | Faux Cotton (100% polyester) |
| color | multi-color |
| sleeves | long |
| pants | long |
| printing | cartoon,plain,solid,floral |
| catalog | youth women sleep&lounge |
| season | Spring autumn fall winter |
| style | cute,cartoon,kawaii,leisure,casual |
| others | sleepwear ,young girls pajamas,homewear,home suit, pyjamas |
| provide | drop shipping customize,gift,present |
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 cm |
| Sleeve Length(cm) | sleeveless |
| Brand Name | other |
| Item Type | Nightgowns |
| Obscene Picture | No |
| Dresses Length | Above Knee, Mini |
| Thickness | thin |
| CN | Jiangsu |
| Season | summer |
| Material | POLYESTER |
| Gender | WOMEN |
| Sexually Suggestive | No |
| Choice | yes |