Estimated Delivery Time: 7-12 Days Dismiss
No products in the cart.
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 cm |
| Brand Name | YEAE |
| Decoration | Pearls |
| Age | MIDDLE AGE |
| Thickness | Standard |
| Material | Acetate |
| Style | Casual |
| Hooded | No |
| Season | Winter |
| Pattern Type | Solid |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Outerwear Type | JACKETS |
| Gender | WOMEN |
| Clothing Length | regular |
| Type | regular |
| Item Type | Outerwear & Coats |
| Model Number | women Jackets |
| Collar | O-Neck |
| Closure Type | Open Stitch |
| Sleeve Style | regular |
| Size | S M L XL 2XL 3XL 4XL |
| Color classification | White, red, black. |
| Thick. | Thin section |
| Popular elements / process | Nailing bead splicing lace |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 cm |
| color | 2 colors |
| size | S/M/L/XL/2XL |
| Suitable scene | sport, shopping, at home |
| short knit T-shirt conjunto | knit sweatpants two piece sets |
| Beading patchwork tops outfit | sweet Print suit |
| thin knitted two-piece suits | Love printed knitted 2 Peice Set |
| long sleeve beading Sweater ensemble | tops+pants Suit pink casual Tracksuit |
| solid color harem pants outfit | elastic O-Neck short sleeve sweater |
| Sleeve Style | regular |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Brand Name | PPLMHU |
| Model Number | MN set LS427 printted knitted pullover tops sets |
| Craft of Weaving | Knit |
| Clothing Length | regular |
| Pant Length(cm) | Ankle-Length Pants |
| Style | Sweet |
| Material | wool |
| Decoration | Beading |
| Front Style | Flat |
| Elasticity | High Strecth |
| Season | Autumn/Winter |
| Closure Type | Pullover |
| Fabric content | 81% (inclusive) – 90% (inclusive) |
| Release Date | Spring 2024 |
| Gender | WOMEN |
| Pant Closure Type | Elastic Waist |
| Pattern Type | |
| Collar | O-Neck |
| Fabric Type | Knitted Fabric |
| Clothing Patterns | LOOSE |
| Waist | High Waist |
| Age | MIDDLE AGE |
| CN | Hunan |
| Pant Style | Harem Pants |
| Material Composition | synthetic fiber |
| Fit Type | regular |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 cm |
| Brand Name | Fictitni |
| Fabric Type | Polyester Cotton |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Plaid |
| Fit Type | LOOSE FIT |
| Style | Grunge |
| Age | JUNIOR |
| Thickness | lightweight |
| Season | Spring/Summer |
| Clothing Length | regular |
| Material | POLYESTER |
| Elasticity | Slight Strech |
| Decoration | none |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Release Date | Spring 2024 |
| Clothing Patterns | STRAIGHT |
| Shirts Type | Casual Shirts |
| Fabric content | 96% and above |
| Gender | WOMEN |
| Collar | Turn-down Collar |
| Closure Type | Single Breasted |
| Sleeve Style | shirt sleeve |
| Choice | yes |
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 cm |
| Brand Name | FK Wears |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Pattern Type | Patchwork |
| Fit Type | Regulai Fit |
| Style | Casual |
| Age | MIDDLE AGE |
| Thickness | Standard |
| Season | Spring/Summer |
| Clothing Length | regular |
| Material | SPANDEX |
| Elasticity | Slight Strech |
| Decoration | none |
| Material Composition | synthetic fiber |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Clothing Patterns | STRAIGHT |
| Fabric content | 81% (inclusive) – 90% (inclusive) |
| Gender | WOMEN |
| Collar | Hooded |
| Sleeve Style | regular |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 cm |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Sleeve Style | regular |
| Brand Name | Lamuusaa |
| Model Number | Women Shacket |
| Clothing Length | regular |
| Style | Streetwear |
| Material | POLYESTER |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Decoration | none |
| Thickness | Standard |
| Season | Autumn/Winter |
| Closure Type | Single Breasted |
| Gender | WOMEN |
| Outerwear Type | JACKETS |
| Type | LOOSE |
| Pattern Type | Plaid |
| Item Type | Outerwear & Coats |
| Collar | Turn-down Collar |
| Hooded | No |
| Age | MIDDLE AGE |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| Weight | 16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 cm |
| Waistline | empire |
| Sleeve Style | Spaghetti Strap |
| Sleeve Length(cm) | sleeveless |
| Brand Name | RFORX PANS |
| Model Number | HY194 |
| Style | Sexy & Club |
| Neckline | O-Neck |
| Silhouette | Sheath |
| Material | POLYESTER |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Decoration | Printing |
| Elasticity | High Strecth |
| Dresses Length | Ankle-Length |
| Season | Spring/Summer |
| Origin | Mainland China |
| Release Date | Summer 2024 |
| Gender | WOMEN |
| Type | Camisole |
| Pattern Type | Geometric |
| Fabric Type | Knitting |
| Age | MIDDLE AGE |
| CN | Guangdong |
| Fit Type | Slim |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| Weight | 22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 cm |
| Brand Name | FK Wears |
| Decoration | Pockets |
| Fabric Type | Denim |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pant Style | regular |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | regular |
| Style | Casual |
| Material | Viscose |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Summer |
| Age | MIDDLE AGE |
| Waist Type | MID |
| Gender | WOMEN |
| Item Type | shorts |
| Model Number | PD08354 |
| Weight | 18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 cm |
| Brand Name | FK Wears |
| Material | POLYESTER |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Sexually Suggestive | No |
| Dresses Length | Knee-Length |
| Obscene Picture | No |
| Item Type | Nightgowns |
| Season | summer |
| Collar | round neck |
| Material Composition | Polyester fibre |
| Pattern Type | Cartoon |
| Gender | WOMEN |
| Sleeve Length(cm) | short(4-16inch) |
| Model Number | L020 |
| Craft of Weaving | Knit |
| Thickness | thin |
| Decoration | none |
| Name | Green |
| Choice | yes |
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 cm |
| Brand Name | Fatima Kazmi (FK Wears) |
| Decoration | Appliques |
| Age | MIDDLE AGE |
| Style | Casual |
| Material | POLYESTER |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Season | Spring/Summer |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | |
| Fit Type | LOOSE |
| Gender | WOMEN |
| Dresses Length | Ankle-Length |
| Release Date | Summer 2024 |
| Sleeve Style | Lantern Sleeve |
| Waistline | Natural |
| Silhouette | A-LINE |
| Neckline | V-Neck |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |