Estimated Delivery Time: 7-12 Days Dismiss
No products in the cart.
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 cm |
| Brand Name | FK Wears |
| Material | POLYESTER |
| Gender | WOMEN |
| Item Type | shorts |
| Sport Type | Running |
| Department Name | Women |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 cm |
| Brand Name | Fatima Kazmi (FK Wears) |
| Decoration | none |
| Age | MIDDLE AGE |
| Style | Sexy & Club |
| Material | POLYESTER |
| Elasticity | Slight Strech |
| Season | All season |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Regulai Fit |
| Gender | WOMEN |
| Dresses Length | Floor-Length |
| Craft of Weaving | TAT |
| Sleeve Style | One-Shoulder |
| Waistline | empire |
| Silhouette | Trumpet / Mermaid |
| Neckline | Halter |
| Sleeve Length(cm) | sleeveless |
| Weight | 28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 cm |
| Brand Name | ANJY |
| Material | POLYESTER |
| Sexually Suggestive | No |
| Dresses Length | Knee-Length |
| Obscene Picture | No |
| Item Type | Nightgowns |
| Season | summer |
| Collar | V-Neck |
| Material Composition | Polyester |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Sleeve Length(cm) | short(4-16inch) |
| Thickness | normal |
| Decoration | Lace |
| Choice | yes |
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 cm |
| Brand Name | FK Wears |
| Decoration | Ruched |
| Age | MIDDLE AGE |
| Thickness | Thick |
| Material | POLYESTER |
| Style | Casual |
| Hooded | No |
| Season | All season |
| Pattern Type | Solid |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Outerwear Type | JACKETS |
| Gender | WOMEN |
| Clothing Length | long(26+inch) |
| Type | LOOSE |
| Item Type | Outerwear & Coats |
| Collar | none |
| Closure Type | zipper |
| Sleeve Style | regular |
| Weight | 33 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 cm |
| Brand Name | Fitaylor |
| Decoration | hollow out |
| Clothing Length | regular |
| Style | Casual |
| Season | Spring/Summer |
| Collar | Turn-down Collar |
| Material | POLYESTER |
| Pattern Type | Solid |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Type | regular |
| Age | MIDDLE AGE |
| Thickness | Thin |
| Model Number | S119 |
| Closure Type | Single Breasted |
| Sleeve Style | regular |
| Hooded | No |
| Craft of Weaving | Knit |
| Release Date | Summer 2024 |
| Choice | yes |
| Weight | 28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 cm |
| Brand Name | Nondefy |
| Material | POLYESTER |
| Sexually Suggestive | No |
| Dresses Length | Knee-Length |
| Obscene Picture | No |
| Item Type | Nightgowns |
| Season | summer |
| Collar | Spaghetti Strap |
| Material Composition | Polyester |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Sleeve Length(cm) | sleeveless |
| Craft of Weaving | TAT |
| Thickness | thin |
| Decoration | Lace |
| colour | Black, white, pink, water green |
| Main fabric composition | Polyester (polyester) |
| Applicable gender | female |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 cm |
| Brand Name | MAFIRRY |
| Holiday Oriented | Commonly |
| Material | POLYESTER |
| Style | Classic |
| Hign-concerned Chemical | none |
| Pattern Type | others |
| Age-targeted | 25-34 |
| Model Number | 04398 |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Fashion Element | ILLUSION |
| Service | Wholesale, Dropshipping |
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 cm |
| Brand Name | FK Wears |
| Style | Casual |
| Age | MIDDLE AGE |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring/Summer |
| Waist Type | high |
| Decoration | Pockets |
| Elasticity | Non Strech |
| Fabric Type | Woven |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Pant Style | BLOOMERS |
| Material | COTTON |
| Fit Type | LOOSE |
| Length | Floor Length |
| Closure Type | Elastic Waist |
| Gender | WOMEN |
| Model Number | 1061301 |
| Front Style | Flat |
| keywords 01 | linen pants women 3xl |
| keywords 02 | linen pants female large size |
| keywords 03 | linen pants female plus |
| keywords 04 | plus linen pants |
| keywords 05 | linen pants 4xl ladies |
| keywords 06 | linen pants for wide hips |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| Weight | 19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 cm |
| Brand Name | ZANZEA |
| Elasticity | Non Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | POLYESTER |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Plaid |
| Fit Type | LOOSE |
| Silhouette | LOOSE |
| Neckline | O-Neck |
| Decoration | Tierred |
| Style | vintage |
| Dresses Length | Ankle-Length |
| Material | POLYESTER |
| Age | MIDDLE AGE |
| Type | regular |
| Material Composition | synthetic fiber |
| Gender | WOMEN |
| Choice | yes |