Estimated Delivery Time: 7-12 Days Dismiss
No products in the cart.
| Release Date | Spring 2024 |
|---|---|
| Craft of Weaving | TAT |
| Season | Summer |
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 cm |
| Brand Name | TIYIHAILEY |
| Elasticity | Non Strech |
| Sleeve Style | Spaghetti Strap |
| Fabric Type | Denim |
| Hign-concerned Chemical | none |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Regulai Fit |
| Silhouette | Fit and Flare |
| Neckline | Strapless |
| Decoration | tassel |
| Dresses Length | Ankle-Length |
| Material | Denim |
| Age | MIDDLE AGE |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Closure Type | Pullover |
| Type | regular |
| Material Composition | Natural Fiber |
| Waistline | empire |
| Sleeve Length(cm) | sleeveless |
| Craft of Weaving | Knit |
| Release Date | Summer 2022 |
| Profile Type | X |
| Model Number | 82320 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Year | 2024 New Arrival |
| season | spring, autumn summer |
| quality | high quality |
| length | long Mid-calf dress |
| style | vintage dress |
| gender | Women, ladies dress |
| Size | S,M,L,Xl |
| pattern | solid color |
| design | long dress |
| color | blue |
| Weight | 29 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 cm |
| Brand Name | FK Wears |
| Elasticity | Non Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | cotton blend |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | LOOSE FIT |
| Silhouette | LOOSE |
| Neckline | slash neck |
| Decoration | None |
| Style | American Retro |
| Dresses Length | Ankle-Length |
| Material | cotton and linen |
| Age | MIDDLE AGE |
| CN | Guangdong |
| Season | Autumn/Winter |
| Gender | WOMEN |
| Choice | yes |
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 cm |
| Brand Name | Fatima Kazmi (FK Outlet) |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | POLYESTER |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Regulai Fit |
| Silhouette | Sheath |
| Neckline | slash neck |
| Decoration | Zippers |
| Style | Casual |
| Dresses Length | Ankle-Length |
| Material | Acrylic |
| Age | MIDDLE AGE |
| Season | Spring/Summer |
| Closure Type | Pullover |
| Type | regular |
| Material Composition | synthetic fiber |
| Waistline | Natural |
| Sleeve Length(cm) | sleeveless |
| Craft of Weaving | TAT |
| Release Date | Autumn 2024 |
| Profile Type | A |
| Gender | WOMEN |
| Weight | 17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 cm |
| Brand Name | Fatima Kazmi (FK Outlet) |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | TANK |
| Fabric Type | POLYESTER |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Regulai Fit |
| Silhouette | A-LINE |
| Neckline | V-Neck |
| Decoration | none |
| Style | High Street |
| Dresses Length | Ankle-Length |
| Material | POLYESTER |
| Age | MIDDLE AGE |
| Season | Summer |
| Closure Type | Pullover |
| Type | regular |
| Material Composition | synthetic fiber |
| Waistline | Natural |
| Sleeve Length(cm) | sleeveless |
| Release Date | Summer 2023 |
| Profile Type | H |
| Model Number | dress |
| Gender | WOMEN |
| Women's dress | dress for kids girl |
| Womens dresses | Cocktail Dress |
| Woman clothing | Sparkling Beaded Dress |
| dress for women elegant | Casual Holiday Vestidos |
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 cm |
| Brand Name | wefads |
| Elasticity | Non Strech |
| Sleeve Style | Spaghetti Strap |
| Fabric Type | POLYESTER |
| Hign-concerned Chemical | none |
| Pattern Type | |
| Fit Type | Regulai Fit |
| Silhouette | Fit and Flare |
| Neckline | slash neck |
| Decoration | Lace-up |
| Style | American Retro |
| Dresses Length | Floor-Length |
| Material | POLYESTER |
| Age | MIDDLE AGE |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Summer |
| Closure Type | zipper |
| Type | regular |
| Material Composition | synthetic fiber |
| Waistline | Natural |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Craft of Weaving | TAT |
| Release Date | Summer 2024 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | WOMEN |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 cm |
| Brand Name | wulend |
| Decoration | none |
| Department Name | ADULT |
| Elasticity | Slight Strech |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Hign-concerned Chemical | none |
| Style | ELEGANT |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | All season |
| Age | MIDDLE AGE |
| Material | POLYESTER |
| Model Number | LS2886 |
| Item Type | Dresses |
| Fit Type | Regulai Fit |
| Craft of Weaving | TAT |
| Release Date | Summer 2024 |
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 cm |
| Brand Name | SANWOOD |
| Style | Casual |
| Age | MIDDLE AGE |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Summer |
| Waist Type | MID |
| Decoration | Pockets |
| Elasticity | Slight Strech |
| Fabric Type | blended |
| Pattern Type | Solid |
| Pant Style | BLOOMERS |
| Material | SPANDEX |
| Fit Type | LOOSE |
| Length | full length |
| Craft of Weaving | Knit |
| Release Date | Summer 2024 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Closure Type | Elastic Waist |
| Gender | WOMEN |
| Model Number | Lantern Pants |
| Front Style | Flat |
| Women's Casual Loose Wide Leg Pants Elastic Band High Waist Sequin Trousers | Fashion Streetwear Sequin Sexy Night Club Skinny Long Pencil Pants Women Elastic High Waist Trousers |
| Female Spring Summer Autumn Bodycon Clubwear Spring Summer 2023 Cotton Linen Style Bloomers Wide Leg Pants Women | Women Vintage Full Length Elegent Pants Solid Elasitic Waist S-5XL |
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 cm |
| Brand Name | wulend |
| Material | POLYESTER |
| Elasticity | Slight Strech |
| Fabric Type | Coated |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Length | Ankle-Length Pants |
| Fit Type | regular |
| Style | Streetwear |
| Decoration | Pockets |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring/Summer |
| Jeans Style | pencil pants |
| Age | MIDDLE AGE |
| Waist Type | high |
| Craft of Weaving | TAT |
| Model Number | jhy2248 |
| Release Date | Spring 2024 |
| Thickness | regular |
| Item Type | JEANS |
| Gender | WOMEN |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Closure Type | zipper fly |
| Wash | Distressed |