Estimated Delivery Time: 7-12 Days Dismiss
No products in the cart.
| Hign-concerned Chemical | None |
|---|---|
| Waist | High Waist |
| Pant Style | Wide leg pants |
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 cm |
| Brand Name | mandydress |
| Style | Casual |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Season | Spring/Summer |
| Fit Type | Regulai Fit |
| Age | MIDDLE AGE |
| Material | SPANDEX |
| is_customized | Yes |
| Pant Closure Type | Elastic Waist |
| Sleeve Length(cm) | short(4-16inch) |
| Gender | WOMEN |
| Craft of Weaving | Knit |
| Clothing Length | regular |
| Model Number | S002 |
| Collar | O-Neck |
| Size | L,XL,2XL,3XL,4XL,5XL |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| Hign-concerned Chemical | None |
|---|---|
| Craft of Weaving | TAT |
| Pant Style | regular |
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 cm |
| Brand Name | Chin.Sweety |
| Decoration | Pockets |
| Age | MIDDLE AGE |
| Thickness | Standard |
| Material | POLYESTER |
| Style | Streetwear |
| Hooded | No |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Season | Autumn/Winter |
| Pattern Type | |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Outerwear Type | JACKETS |
| Gender | WOMEN |
| Craft of Weaving | TAT |
| Release Date | Autumn 2024 |
| Clothing Length | regular |
| Type | regular |
| Item Type | Outerwear & Coats |
| Model Number | Women Elegant Black Polka Hearts Bomber Jacket |
| Collar | Turn-down Collar |
| Closure Type | zipper |
| Sleeve Style | regular |
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 cm |
| Brand Name | kalenmos |
| Season | Summer |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Hign-concerned Chemical | none |
| Age | MIDDLE AGE |
| Style | Casual |
| Material | POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Fabric content | 91% (inclusive) – 95% (inclusive) |
| Decoration | none |
| Collar | O-Neck |
| Closure Type | Pullover |
| Sleeve Style | regular |
| Material Composition | synthetic fiber |
| Pattern Type | |
| Gender | WOMEN |
| Silhouette | A-LINE |
| Pant Closure Type | Elastic Waist |
| Sleeve Length(cm) | sleeveless |
| Dresses Length | Mid-Calf |
| Craft of Weaving | TAT |
| Release Date | Summer 2024 |
| Clothing Patterns | SLIM |
| Clothing Length | regular |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | gmj6640 |
| Weight | 19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 cm |
| Brand Name | BOQU |
| Fabric Type | blended |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | slim fit |
| Style | Casual |
| Age | MIDDLE AGE |
| Thickness | midweight |
| Season | Spring/Summer |
| Clothing Length | regular |
| Material | POLYESTER |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Clothing Patterns | SLIM |
| Shirts Type | Casual Shirts |
| Gender | WOMEN |
| Collar | Notched |
| Closure Type | Single Breasted |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 cm |
| Brand Name | hirigin |
| Decoration | Bow |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pant Style | regular |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | slim fit |
| Style | Casual |
| Material | SPANDEX |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Summer |
| Age | JUNIOR |
| Waist Type | MID |
| Gender | WOMEN |
| Item Type | shorts |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Closure Type | Elastic Waist |
| Model Number | Women Shorts |
| Material Composition | Polyester blend |
| Craft of Weaving | TAT |
| Weight | 24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 cm |
| Brand Name | FK Wears |
| Elasticity | Slight Strech |
| Fabric Type | Knitted |
| Hign-concerned Chemical | none |
| Pattern Type | others |
| Fit Type | LOOSE |
| Age | MIDDLE AGE |
| Style | fashion |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring/Summer |
| Clothing Length | regular |
| Material | POLYESTER |
| Gender | Women |
| Decoration | none |
| Choice | yes |
| Weight | 16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 cm |
| Brand Name | Fatima Kazmi (FK Outlet) |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | Flare Sleeve |
| Fabric Type | POLYESTER |
| Pattern Type | Floral |
| Fit Type | Slim |
| Silhouette | A-LINE |
| Neckline | Square Collar |
| Decoration | Bow |
| Style | Casual |
| Dresses Length | Above Knee, Mini |
| Material | POLYESTER |
| Age | Ages 25-35 Years Old |
| CN | Guangdong |
| Model Number | 8357 |
| Gender | WOMEN |
| Choice | yes |